Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen kicsinek, normálisna...

K200 kérdése:

14 évesen kicsinek, normálisnak vagy nagynak számít ha 10 cm a péniszem (állva)?

Figyelt kérdés
A magasságom: 171 cm
2014. jan. 25. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Brutál nagy, Japánban még nagyobb, nyugi, minden ok veled, növésben vagy.
2014. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A serdülőkor senkinek sem pont ugyan akkor kezdődik. Van akik ebben a korban fejlettebbek, van akik még egy kisfiúra hasonlítanak inkább. Így átlag méretet sem lehet mondani, mert nagy eltérések lehetnek.

Bármekkora most a péniszed, az normálisnak számít.

2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Förtelmes helyesírásomért bocsi! Siettem...
2014. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó az,növésben lesz az még pár évig .
2014. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Teljesen OK, nekem se volt sokkal nagyobb.
2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem nagy,normális kategóriába még belefér.Felnőtteknél az áltag 12-16 cm állva,még nőhet.A te korodba bár ez a kisebb növésűekre jellemzőbb igen eltérő fizikai fejlettségek lehetnek,van aki még nem is szőrősődik,nagyon alacsony,a másik meg már magas,szőrős,van spermája.Tehát nagyon eltérő.De olyan 13 cm körül szokott átlagban lenni 170-174 cm magasságúaknál.De 6-15 cm-ig bármi lehet ebben a korban.


Ernyedten mekkora?És mióta van szőrzeted.

2014. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ernyedten 7 cm, azt viszont nem tudom mióta van szőrzetem
2014. jan. 26. 17:44
 8/13 anonim válasza:
Én 7 éves vagyok és 3cm hosszú és 1cm vastag a kukim szerintetek túl kicsi?
2014. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 7 évesnek még nem kell ilyennel foglalkoznia.
2014. febr. 1. 10:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező nem túl nagy,de nem is kicsi és ez itt a lényeg,lankadtan meg elég kicsinek tűnik,de nyugi még fog nőni bőven.Normális.MÉg ne aggasztósz a dolog,hiszen nem sokára igen nagyot fogsz valószínűleg fejlődni ezt hidd el,sokan 15-16 évesen 180 cm magasra megnyúlnak és eléggé férfiasság válik a testük.



A 7 évesnek meg valóban nem kellene ezzel foglalkoznia és csak annyi ha valóban igaz hogy 7éves írt,hogy minden korosztályban igen nagy eltérések vannak,van akinek már csecsemőkorban viszonylag nagyan látszik a kukija,valakinek meg olyan mintha nem is nőtt volna ovis kora óta,de idővel ahogy elkezd majd kamaszodni(12-14 éves korban)elég nagy változásokon fog az egész teste végig meni.És 7 évesen normális hogy ekkora,van akinek 11 évesen is 3 cm-es aztán 13 éves korára már 9 cm is megvan.


De 7 évesen igen korai ezzel foglalkozni,viszont a helyes tisztálkodás annál fontosabb lenne,hogy mindig jó alaposan megmosd a kukid,mert ha elhanyagolod később bajok lehetnek!

2014. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!