Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen általában olyan...

A péniszemen általában olyan 2-3 hetente megszükül a bör és ha fel akarom huzni rajta akkor ilyen kis repedeések vannak rajta, és mikor viz éri vagy a Párom nyála akkor csip, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Meg kell vizsgáltatni a párod nyálát. Még a végén leszárad tőle a péniszed.
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam mikor orálisan csinálja
2014. jan. 8. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is!
2014. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sűrűbben kellene hátrahúzkodni ,mert végül valóban szűkület lép fel .Hátrahúzáskor hajszálrepedések keletkeznek,ezért csipi a víz ,vagy a nyál .
2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi végre egy értelmes válasz,csak ugy szimplán huzogassam naponta töbször vagy hogy érted
2014. jan. 8. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg már fitymaszűkület. Amikor a szűkült részt visszahúzod, az erőltetéstől a bőr sérül/berepedezik, ezért csípi a víz is. Amikor ez kezd meggyógyulni, a szűkület ismételten kialakul. Ha ez sokszor megtörténik, a fityma még jobban összeszűkülhet!

Nézesd meg orvossal!

2014. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ahogy irtam is 2-3 hetente,köszi a segitséget
2014. jan. 8. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én arra gyanakszom, hogy gomba, mindketten nézessétek meg magatokat a legközelebbi bőr- és nemibeteggondozóban.
2014. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!