Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növelhetem a péniszem...

Hogyan növelhetem a péniszem méretét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék hogy a hímvesszőm méretét hogyan tudnám megnövelni tabletták szedése nélkül?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. nov. 29. 21:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sok recska.Ennyi.
2009. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én láttam egy ilyen műsort egyszer valamelyik adón.Nem vicc:valami súlyt kellett ráakasztania és az ágy szélén ülve lógatnia.Meg ne próbáld,csak azt akartam mondani,hogy foglalkoznak ezzel mindenhol a világon.Sőt volt műtétileg is.Az sem volt semmi.Ez legyen a legnagyobb gondod,azt kívánom:)
2009. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja. Az lehet, hogy hosszabb lesz, csak közbe meg keskenyebb is :)
2009. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A 3.-on kidőltem:)
2009. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tutujka ***** válasza:

Vannak különböző nyújtási technikák.

Volt már e tekintetben kérdés, és be is linkeltek egy oldalt.

Sajnos nem tudom az oldal nevét.

Mennyi az annyi?

És miért nem vagy vele elégedett?

2009. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok vele elégedett mert "nyugodt" állapotban csak 6cm, és sztem ez elég ciki. :S
2009. dec. 1. 13:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt állapotban akarod használni, hogy számít, akkor milyen hosszú?

Igen, a lányok szeretik a méretet egy határig, ha van többféle tapasztalatuk, de nem az a mérvadó, hanem a teljesítmény és az életnek nem ez az egy területe ami számít nekik, így attól senki nem lesz menő, ha "leánykérésre" kigurít a lányék asztalára egy 30-50 cm-es kígyót...


Olyan ez, mint amikor a gyerekek fel akarják tuningolni a punto, civic, golf, polo, twingo stb. csodaautójukat, holott pár hét múlva a szériával is feltekerednek a fára, mert egy kispolszki is sok lenne a vezetési tudásukhoz. Előbb használd egészséggel és, ha a maratont is kibírja akár, technikailag pedig megnyerhetnéd vele az olimpiát vívásból, de a nő(k) mégse díjazzák, talán térj vissza erre a témára.

2009. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Kérdésed kapcsán számos viszontkérdés fogalmazódott meg bennem... Ahhoz, hogy megértsem kínod hátterét, őszinte válasz reményében lesznek köztük indiszkrét kérdések is, amiért előre is bocs.


1.) Először is, hány éves vagy?

2.) Milyen magas vagy, hány kiló, milyen testalkat?

3.) Milyen embertípusba tartozol?

Néhány példa: Rendes (európai, úgymond: "fehér"), Ázsiai (kínai/japán vonásokkal), Latinos (Dél-amerikai, ill. olaszos beütéssel) Indiai/roma, Néger (afrikai ill. afroamerikai vonásokkal akár...)

(Félre ne értsd! Mindenféle rasszista háttérszándék nélkül kérdezem ezt...)

4.) Mi a helyzet a családban? Apukád, férfi/fiú unokatesóid között van vki, aki hasonló mérettel rendelkezik?

5.) Jelenleg van barátnőd?

6.) Szűz vagy még? (Ha nem vagyok indiszkrét...)

7.) E probléma téged feszélyez? Gátlásos leszel attól, hogy kicsi? Félsz, hogy mit gondolnak róla mások,...lányok, fiúk, ha meglátják?

8.) Befolyásol ez a szexuális önkielégülésedben, masztizásban?

9.) Beszéltél már vkivel erről a problémáról? (Szüleiddel, barátaiddal, haverjaiddal, suli- ill. háziorvosoddal, (szexuál)pszichológussal...stb.) Ha igen, ők mit mondtak?

10.) Mennyire fogadod el önmagadat, ill. mennyire kozmetikázod a külsőd, viselkedésedet? (Frizura, menő cuccok... stb.)


Ezekkel a kérdésekkel a lelkületedre, személyiségedre próbálok rájönni, mi az, ami itt a problémát okoz6ja.


Üdv: EE

2009. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még két dolog jutott az eszembe így, hogy nem adsz magadról semmiféle infót...


Az elsőt naggyon nem ajánlom. Ez műtéti beavatkozás lenne, amelyen a fütykösödet leszorító ágyékkörnyéki tartóizmokat vágják át. Ezzel még tudsz elvileg úgy kb. 2-3 centit nyerni, de azt ne felejtsd el, hogy roppant fájdalmas műtétről van szó, hosszú a gyógyulás, és mivel a sebváltód kijjebb ugrik majd, utóplasztikáztatni kell a mérettel nyert felszínt is, ezért NEM AJÁNLOM! (Ráadásul nagyon sok orvosnak van fenntartása e műtéttel kapcsolatosan, sokan félnek a műtétet követő szövődményektől.


A másik az egy 1xű néhány ezer Forintba kerülő ún. péniszhosszabbító. Ilyet bármelyik szexboltban beszerez7sz. Ennek lényege az, hogy egy egy teljesen emberi bőrt imitáló (szilikon)anyagból van, egy pénisz formájú kis csőszerű kellék, aminek a feje olyan mint egy pénisz, és kellően vastag is. Ezt kotonszerűen rágörgeted felülről a bráneredre, előtte azonban összeméred vele, a méretre vágod. Fontos, hogy egészen a tövéig lemenjen a szilikoncső csak akkor ad biztos tartást!


Próbáld meg ez utolsót, de sztem egyikre sem lenne semmi szükséged!

Hidd el, az előbb általam feltett kérdéseket nem véletlenül tettem fel, de ha szégyellsz válaszolni rá, akkor írd meg nekem a válaszokat privátban, és hagyd meg benne e-mail ill. msn-címedet is. Szívesen beszélgetek veled erről bizalmi alapon, ha úgy glod képes vagy őszintén megnyílni valakinek, és talán ez segít neked, pláne így karácsony előtt. :)


És ne aggódj a méreted miatt. A csajoknak a használ6óság számít, nem az, hogy mekkora... ;)


Üdv: EE

2009. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne töltsd az időt vele... nekem is kicsi és mégis elviszem az asszonyt a csúcsra!
2010. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!