Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sérvműtét előtt leborotváljam...

Karika48 kérdése:

Sérvműtét előtt leborotváljam a szőrzetemet vagy hagyjam? (Laparoszkópos lesz elvileg)

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem szükséges.


Ez nem a te dolgod, hanem a műtőssegédé vagy az ápolóé. De ha nagyon akarod, és szorgalmas vagy, vagy szégyellős, akkor csináld nyugodtan otthon, magadnak, mielőtt bevonulsz a kórházba.

2013. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell teljesen felesleges,a metszés nem ott lesz.

Én leborotváltam,majd már az első vizsgálatnál mondták teljesen felesleges volt.Viszont a köldök alatt,attól jobbra,balra,egy kb 4cm es csíkot leborotválhatsz .

Ott lesz 3 kb 1 cm hosszban metszés .Nálam 4 napos kórházi bentlét volt .

2013. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Négy nap? Azt hittem egy napos. Az altató orvos mondta,hogy másnap haza mehetek.(?)

Hálapénz? Igen,nem? előtte utána? A Dokinak vagy másnak is?

Születésem óta nem voltam kórházban. :(

2013. dec. 22. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
az a te dolgod hogy adsz e de csak a műtét után!az operáló orvosnak szoktak adni,de ha nem adsz akkor is kötelessége a legjobb tudása szerint ellátni!nekem nem laparoszkópos volt hanem felvágtak és raktak be egy hálót, én a műtét után adtam neki pénzt
2013. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én leborotválnám. Úgyis kinő. Nem nagy kockázat, legalább nem kell velem melózniuk. és én azt vallom: mindig előre kell adni pénzt és még az altató orvosnak is adnék, külön!
2013. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előre ne adj!!!!!!!!én már jártam úgy hogy előre adtam és a műtét napján mégsem volt ott az orvos aki műtött volna és így másik orvos operált meg,úgyhogy ugrott a lóvé.aki megteheti adhat az altatóorvosnak is.én nem adtam
2013. dec. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hálapénz: soha nem adtam életemben senkinek sem. (Max. egy doboz csokit, ha nagyon-nagyon kedves akarok lenni.) Az a dolga, azért orvos. Nem alázom meg a hálapénzzel sem őt, sem magamat. Ha pedig azért csinál bármiféle baromságot is, mert nem kapott pénzt, akkor vagy én fogom ronggyá perelni, vagy ha az életem is elveszi, akkor az örököseim.
2013. dec. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!