Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasam bal oldali alsó fele,...

Hasam bal oldali alsó fele, ha megnyomom fáj. Csak akkor, ha megnyomom, különben nem. Az sem mindegy, milyen pozícióban. Ha fekszem és a jobb lábam felhúzom 90 fokba, akkor nyomom meg, ott fáj a legjobban?

Figyelt kérdés
Ha csak állok és megnyomom, nem fáj. Ha csak lassan fejtem ki a nyomást, akkor sem fáj, csak ha hirtelen nyomom meg röviden?A fájdalom, egészen lenyilall a végbélig, néha felmegy a has felső részéig is. Ülve hiába nyomogatom, bármilyen erővel. Régebben emeltem néha e testsúlyomnak nem megfelelő tömegű súlyokat. Valamint kamasz korom óta néha becsípődnek idegek a testem különböző részein, lehet, hogy ez kihat?

2013. dec. 5. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetséges,h kezdődő hasfali sérv,mivel bizonyos mozdulatokra jobban fáj(nem mindegy,h hogyan mozdulsz,mivel ahogy mozdulsz,úgy a kitüremkedett bélszakasz is mozdul,egyébként nem feltétlenül lehet kitapintani,még sebész szakorvosnak sem mindig)menj el egy hasi UH-ra (orvostanhallgató) f
2013. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!