Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Léccives segitség...

Mi lehet ez? Léccives segitség van kép is!

Figyelt kérdés

ahogy látjátok a melleim alakja mindig változik 1 szer öszehuzodik máskor meg puha lesz és tiszta undorito mi lehet ez segitség mit kel ez ellen csinálni? lehet hogy tulsuj mert tulsujjos vagyok vagym i ez segitség!!


léci kiméljenek a bunko válaszolók


köszi mindent!


[link]


[link]


2009. nov. 16. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ennyire egyetértesz az előtted válaszolóval akkor miért fecséreled itt a válaszadók idejét, miért nem mész el vele orvoshoz??? Hisz te magad is bevallod hogy orvos tudja csak megmondani mi ez, mégis ideírsz... nem értem az ilyet. Vagy csak megakartad mutatni a kínod?
2009. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem tippekre volt kíváncsi a kérdező, hanem hogy valaki találkozott-e már ilyennel, vagy van-e a családjába, ismerősei között, akinek ilyen gondja van. Miért kell nekiesni???!
2009. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"valaki találkozott-e már ilyennel" válasz lett rá adva...

Nem estem neki, csak nemértem, hogy ikor egyértelmű hogy orvosi véleményt vár, akkor miért idejön, és miért nem megy orvoshoz?

2009. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tyúkmellnek is hívják! Ösztrogéntúltermelés (női nemi hormon) okozza! sok fiúnak is van, mert a fiúkban is van ösztrogén, csak kevesebb, mint a lányoknak, viszont túltermelődhet a fiúkban is! Ugyan úgy, mint a szőrösebb lányokban a tesztoszteron(férfi nemi hormon). A mellizom edzésével javíthatsz rajta, meg a plasztika is egy megoldás, ha zavar és nem fog elmúlni!

Egyébként sok szárnyast és más húsféléket is beoltanak ösztrogénnel, ami a szervezetbe jutva ezt is kiválthatja! Az ösztrogén, azért jó a szárnyasoknak, mert jóval nagyobbakra nőnek tőle és ez ugye jó a gyártónak! Ez viszont már lehet betiltották, nem tudom, de az biztos, hogy alkalmazták, vagy még lehet, hogy most is alkalmazzák!:S

2009. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
15:50 es senki se kiváncsi rád 15:57 ös nak van igaza amugy köszi a válaszokat!! megyek a dokihoz =S
2009. nov. 17. 20:03
 16/18 A kérdező kommentje:

1 uutolsó kérdés


amugy ez a plasztika pénzbe kerül és ha igen mennyibe?

2009. nov. 17. 20:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogyha viszel pszichológusi véleményt, hogy ez a testi állapot ellehetetleníti az életed, mert nem tudsz normális életet élni így és beszűkültek a kapcsolataid, stb., akkor tb-re ingyen jár egy plasztika.
2009. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Erre nem fizet a TB, ez biztos. Ilyen esetekben fizet: valaki lead50-70 kilót és a hasfala "megszakad", szétcsúszik, vagy ha egy nőnek annyira nagyok a mellei hogy a gerince elferdül tőle, és fáj a háta, szóval ilyesmi. Ezt nem fizeti a TB. Hogy mennyibe kerül ennek a plasztikázása, el kell menni plasztikai sebészhez és megkérdezni tőle.
2009. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!