Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok a péniszem...

14 éves vagyok a péniszem merev állapotban balra görbül. Nem vészesen. Ez miért van? Hallotam olyanokat is hogy azért mert csak egykézzel masztizok és ezért egyre jobban görbül ez igaz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jobb kézzel zsinnyegteted, akkor jobbra kéne görbülnie, mert olyan ívben fordul el a csuklód.
2013. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Fejd a farkadat bal kézzel is, vagy felváltva, mint a tehenek tőgyét!
2013. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon olyan férfi szerintem a világon, akinek nyílegyenes nemi szerve lenne. A többségnek valamilyen irányban görbül.

Nincs ezzel semmi probléma.

És köze nincs a maszturbáláshoz.:)

2013. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,sok fiúnak,férfinek valamerre hajlik .Az távolról sem igaz,hogy alig van olyan akinek egyenes .

2 féle verziót olvastam erről.Hogy ne kelljen erről vitát nyítni senkivel itt,megírom neked priviben .Tanultam az esetből én is .

2013. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem igaz közze nincs hozzá ez sok mindentől függ de nem kell h egyenes legyen csajoknak is jobb az ives nekem is balos :D és még is midenki dicséri
2013. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!