Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért hiszi sok férfi/fiú azt,...

Mért hiszi sok férfi/fiú azt, hogy a kis pénisz = mikro pénisz? Többi lent.

Figyelt kérdés

Mért hiszi sok mindenki, hogy a kis pénisz az mikro pénisz??

Szeretnélek titeket megnyugtatni, hogy a 7cm- s pénisz, és az egyéb kicsit kisseb-nagyobb pénisz az nem MIKRO PÉNISZ.

Utána olvastam a dolognak, és rájöttem elég sok mindenre, amit meg szeretnék veletek osztani, már aki tév hitben él ebben a témával kapcsolatban.

A micro pénisz egy születési "rendellenesség", amit már csecsemőkorban felfedeznek az orvosok, tehát már akkor lehet látn, hogy a pénisz jelentősen kicsi, és ha felhúzzák a bőrt a péniszen, akkor csak a fityma látszik, de vannak esetek amikor a bőrt sem tudják rajta felhúzni, olyan kicsi :S. Ezt a betegséget lehet orvosolni, de csupán csak gyerekkorban, amikor még fejlődésben van az emberi szervezet. Azt nem tudom hol, de valami tesztoszterion-es cucc... Felnőtt korban csupán műtéttel lehet, ami nem olcsó :S. Azt hozzátenném, hogy ha valakinek petyhüdten a pénisze mérete kb 3-4 cm, az nem mikro pénisz... Ugyanis a mikro pénisz nem csak petyhüdten kicsi, hanem állva is. Akinek petyhüdten kicsi, de állva normál méretű, azt meg nyugtatom, annak csak szimplán vér pénisze van, ami azt jelenti, hogy nyugalmi állapotban cinkesen kicsi, de állva normál/nagy méretű.

Szóval akinek kis pénisze van, annak nem mikro pénisze van, mert a mikro pénisz egy születési rendellenesség, amit minden jó esetben az orvosok a születéskor közlenek a szülőkkel... Illetve üzenem a sok 12-13 éves fiúnak, hogy abban a korban a pénisz mérete nagyon eltérő, ugyanis valaki hamarabb ér, valaki később. A pénisz akkor kezd jelentősen nőni, amikor a test is elkezd nyúlni jobban, illetve amikor már beindul a szőrösödés... Először lábakon, majd a pénisz körül. Először csak pár szőrszál, majd gyarapszik az :) Ilyenkor vannak olyanok akiknek a méretük elég "kicsi", de ez a méret akármikor változhat, akármikor nőhet, persze ez genetika kérdése is. Szóval ebben a korban (12-13) nem csoda, hogy sokaknak mereven a péniszük 7-8 cm. Egyébként egy női hüvely, 8-12 cm.

Egyébként nagyon ritka a MIKRO pénisszel rendelkező ember :)


Ezt azért írtam, mert láttam sok kérdést, hogy "12 éves vagyok, a péniszem 8 cm mereven, nagyon gáz, nagyonn kicsi ?" MEG HOGY " mikro péniszem van ha 8 cm mereven a péniszem?"


Ui: Itt egy videó a mikro péniszről.: [link]



2013. nov. 6. 19:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen,nem könnyű, de az nem mikropénisz... Egyébként eddig én is annak hittem...
2013. nov. 7. 14:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehet.
2013. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ezt én sem tudom mert a kettő az tök más,a napiszaron van aki rakott a mikropéniszről fel képeket,na azok olyan 1-2 cm,azt tényleg alíg látni.Így nem értem hogy a 2 cm hosszú péniszt hogy hasonlíthatják 8 cm-es hez.


Tökre igazad van amiket írtál,a vér és a hús pénisszel sincsenek sokan tisztában.


Leírom még azt hogy nekem sok igen alacsony termetű haverom volt és amit írsz tökre igaz,mert ők is paráztak hogy milyen kicsi van nekik de amint elkezdtek nyúlni,szőrőrődödni a péniszük is megnőtt.

2013. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ez nem egyik napról a másikra megy. És igen, szerintem is nem m1 hogy 8 cm, vagy 2.
2013. nov. 15. 20:44
 15/19 anonim válasza:

"És igen, szerintem is nem m1 hogy 8 cm, vagy 2."

Dehogynem. Egyikkel se mész semmire, legfeljebb a 8 centist pisilés után könnyebb lerázni.

2013. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Kedves kommentelő aki a kérdeződ cseszegeti hogy pattog...na most... Igen is JÓL használja mert elhiheted hogy jobban tudom mi az a micropénisz mint TE!
2015. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 szaszaknorbi... válasza:
Sajnos nekem is mikropéniszem van.Erektáltan 9 centi.Egyszer voltam csak nővel akkor is csak azért mertem sexkapcsolatot létesíteni mert részeg voltam.37 éves vagyok a péniszem 9 cm és nagyon vékony is.Anyagi helyzetem szerencsére nagyon jó.Mindenem megvan csak ugye nem tudok illetve merek párkapcsolatot létesíteni.Öngyilkásson gondolkozom már évek óta.Nem hiszem hogy kibírok még 37 évet így.
2017. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hivatalosan, orvosilag van meghatározva, hogy a 7 cm-nél kisebb takarja a mikropénisz fogalmát.
2018. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Árpi4 válasza:
A "MICRO" szó, az orvosi kategória. Nem picit-kicsit jelent, hanem gyakorlatilag: "mikroszkópikusat". A kifejezés meg azt a fogalmat fedi, hogy: A FÉRFI NEMI SZERVE alkalmas-e utódok nemzésére, avagy nem? Régebben az általános nézet az volt, hogy ez: 7 cm. (Érdekesség, hogy manapság ezt 10 cm-re teszi a szakirodalom!) Azért is furcsa, mert a Nők méreteit nem is firtatták sohasem, és valószínűleg az nem is növekedik, mert nincs rá indikáció! A férfiak átlag pénisz mérete, a genetikai (Optikai) verseny miatt, folyamatosan nől. Egyszerű megérteni miért: egy "nagyobb szerszámú férfi" hamarabb kezdi a nemi életet, bátrabb, kezdeményezőbb, több nője lesz, és sokkal több gyereke! Vagyis, ez nem egyéb mint genetikai kiválasztódás! Mint a szarvasoknál! - minek is van a nagy agancs? - a ragadozók elleni harcra? Nem! A Nőstények előtti szereplésre. És mire jó a NAGY hímvessző? Annak is ugyan az a funkciója. Elhitetni a nőkkel, hogy azzal majd ki fognak elégülni. És nem kell csinálniuk az ágyban semmit, minden a férfi NAGY Fasz-án múlik! Csak ugye, ez mind marhaság. Már a 20 centis sem fér be sehová. Ezen a "MÉRET" kérdéssel azok a férfiak szoktak dicsekedni, akiknek ezen kívül szinte semmi előnyös képességük nincs. Szóval, azt tanácsolom a hölgyeknek, hogy legyenek a szexben aktívak, tegyék meg azt, ami nekik jó, ne a "Sült Farkakra várjanak" , mert az nem biztos hogy berepül... Még valami fontos: A férfi nemi szervek fejlődése nagyon bonyolult dolog. Nem egyszerűen genetika, és kész! Hanem a Fő szerepeket pl. a tesztoszteron, és gonadotróp hormonok is viszik. A Mikropénisz pl. genetikailag teljesen működő rendszer. Minden részlete hiánytalan, és megvan! Gondolom, ezt nem tudtátok! Akkor mi is a különbség: a fogantatáskor eldőlt, hogy milyen nemű lesz a gyermek. Viszont a magzati fejlődés 3-ik hónapjában jönnie kell egy NAGY tesztoszteron lökésnek. Ez határozza meg a felnőttkori méreteket a LEG NAGYOBB mértékben! És! Ez itt a Lényeg!: Ha az Anya csontsovány volt, akkor kimaradhatnak a növekedési hormonok! És ha növekedési hormonokból sokkal kevesebb van, akkor a Tesztoszteron szint is minimális marad. Külön felhívom a Hölgyek figyelmét arra, hogy Katasztrófális eredménye lehet, ha a nagyobb gyermeküket még szoptatják, amikor a következő magzat már 3 hónapos az anya méhében! Ugyanis: az anya vérköre azonos a magzatéval, és egy-azonos hormon-háztartást alkotnak. És a megtermelt anyatejben lévő tápanyagokat, és a Tesztoszteron hormonokat is !!! - egyszerűen a nagyobb gyermek elszívja. Ezért, ha ezek a feltételek fennállnak, és akkor ha a magzat FIÚ, akkor borítékolható, hogy kicsi hímvesszője lesz. S ezért az Anya a fő felelős. Tudatlanságból, de Ő a bűnös! Nem szabad gyermeket vállalni 1,5 év intervallumnál rövidebb időközzel!
ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!