Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb 1 hónapja volt 1 felső...

Kb 1 hónapja volt 1 felső légúti fertőzésem ami nem nagyon akar telyesen elmúlni, aggódom hogy miért nem gyógyulok meg? Voltam orvosnál szedtem antibiotikumot.

Figyelt kérdés
Még valami ami még ennél is jobban aggaszt. Júliusban találtak a tüdőmön 1 kis foltot elküldtek CT-re. Diagnózis:Mindkét csúcsban v. s. régi spec. Folyamat maradványa. Vaskosabb pulmonális érképletek. Jobb oldalon az alsó lebenynek megfelelően kis osteophyta látható paravertebrálisan. Megnagyobbodott nyirokcsomó nem ábrázolódott. Néha viszont fáj a hátam a tüdőm környékén, ez ad okot az aggodalmamnak, ha büfögök enyhül a fájdalom . Lehet hogy elnéztek valamit . Mit tegyek?
2009. nov. 16. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A régi spec folyamat maradványa azt jelenti , a leletben , hogy volt korábban valami gyulladásos folyamat. A kis osteophyta paravertebralisan azt jelenti , hogy az egyik csigolyádon van csontkinövés , ez pl okozhatja a panaszokat .

Célszerű lenne visszamenni orvoshoz mert lehet , hogy valami makacs fertőzésed van, meg akkor legalább meg fogsz nyugodni.

2009. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!