Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a péniszemen?

Mi ez a péniszemen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A makkom alsó részén körbe piros csík, azon belül kis fehér pöttyök vannak. Mi ez? Fájni nem fáj, minden működik rendesen. 2 hónap múlva szeretnék szeretkezni barátnőmmel és tudni akarom, hogy ez normális dolog-e.

#piros #fehér #makk #csík #pötty #mi ez a péniszemen
2013. okt. 27. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

talán ez

[link]

2013. okt. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rozsomákember válasza:
Teljesen normális, olyanok mint az ízlelőbimbók a nyelven, rajtuk keresztül érzékeled érzed a sunaszaft ízét.
2013. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm első válaszoló ez az, tehát nincs bajom, de egy kérdés.. Ott a wiki-n ír, hogy nem összekeverendő a Fordyce-folt-tal.. Tök ugyanolyanok, honnan tudjam, hogy most melyik van?
2013. okt. 27. 03:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1 ,hogy melyik. De ha az a bőrelváltozásos bizéria,akkor a bnődnek lesz mitől örülni:DDD
2013. okt. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolom kissé melléfogtak az előző válaszolók .

Azok faggyú mirigyek,túrószerű anyagot termelnek .Orvosi

meghatározásban szmegmát .Feladata zsirorni a makkot,védeni a kiszáradás ellen .Teljesen normális dolog.Ez fiatal korban minden fiúnál van .A napi tisztántartás a fontos .

2013. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs ,de amit az első irt ,az egy betegség .
2013. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsők jól mondják. Ez egy jóindulatú elváltozás, nem minősül betegségnek. Ha zavar, akkor eltávolítható.
2013. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocsi 7 es.A kérdező fehére pöttyökről ír,és nem kinövésekről .Lényeges a különbség,ahogy a képeken is látszik. Ha képeken látható lenne,és nem betegség,mert

ezt írják ,attól még ez ott van ,és zavaró lehet .

Elvileg a jó indulatu prosztata megnagyobbodás sem betegség, de azért jó rá figyelni .

2013. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Nem tudom melyik válaszoló írta, hogy fiatal fiúknál van.. Én is fiatal vagyok.. :) A többieknek meg mondom, hogy utána néztem, ez biztos, hogy az a jóindulatú izé lesz, mert csak azon a ponton van, ha máshol lenne, akkor lenne gond. És volt még egy válasz... Hogy a barátnőmnek lesz mitől örülnie... Semmi baja nem lesz tőle és képzeld azt mondta, hogy nem érdekli, hogy ott van! ;)
2013. okt. 27. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!