Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl hamar "kielégítem" magam,...

Túl hamar "kielégítem" magam, hogyan lehetne ennek az idejét hosszabbítani?

Figyelt kérdés
Naponta 1-2x maszturbálok, az a baj hogyha nővel vagyok akkor is túl hamar "elsülök". (kb. 3-4 perc)
2009. nov. 3. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyakorolj rá. Maszturbálj és amikor érzed, hogy mindjárt elmész akkor pihenj egy kicsit. Ha megnyugodtál kezdd újra. Elvileg így ugye kitudod húzni. Többet nem tudok ajánlani csaj létemre.
2009. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tanuld meg elhúzni a maszturbálást mondjuk fél óráig
2009. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.maszturbalas.hu

csináld végig a csakorlatokat.. én megcsináltam mindet kombinálva (kivéve ami elmebetegségnek tűnt számomra(seprűre nem ültem rá xD(majd ha megnézed az oldalt megtudod miről beszélek:D))) telimarokkal énse birom 7 percnél tovább de ezeket végigcsináltam (szárazon) és fél órát elhuztam utána meguntam és telimarok lett a vége:) az egész dolog ugy nézett ki h kipróbáltam ami értelmes volt és ami megtetszett azt csináltam sokáig.. és igy el tudtam huzni.. de minimum 3 koreográfiát váltogass:D nagyon jó érzésekkel tölti el az embert.. :) és a végén akkorát lőtem mint Navarone ágyúi:D

2009. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na mivan kipróbáltad már az előző hsz-ben leírtakat? mer ha nem akkor csináld és utána emeld ki a kérdést..
2009. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szexelj pasival, hátha az nem izgat annyira, és akkor 10 perc is kell :)
2009. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De nagy marha az előző.
2009. nov. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!