Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utani panaszok,...

Korulmeteles utani panaszok, gondok? Kivancsi lennek idoskori panaszokra is.

Figyelt kérdés
Nem volt semmilyen betegsegem. Csak elhataroztam, vallasi ill. higieniai okokbol. Bar zsido sem vagyok, es templomba sem jarok. Az eredmeny, visszatero labb zsibbadas, es nem erzem, rendesen mikor kell vizelnem. A szexualis eleten nem sok minden valtozott.

2013. szept. 10. 17:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent 33 vagyok, es teljesen egeszseges.
2013. szept. 10. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A láb zsibbadásod biztos nem a körülmetélés miatt van! :-)
2013. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

A panaszaid a gerinctől indulnak ki.Porckorong kopás .

Deréktől lefelé .

2013. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%

Szia en eleg idos vagyok es kicsi koromban korulmetelve lettem

Sok panasz van, nalunk USAban a korulmeteles nagy divat volt es aki nem volt korulmetelve amikor sulis voltam azokat csufoltak (elephant penis) de eleg sokan aztan amikor felnottek akkor nem volt jo nekik a korulmeteles.

A makk nagyobb de nem termeszetes es a nok nem mindig orultek neki

Az meg az orvos napi kedvetol meg a csillagallastol fugg hogy valakinek epp hogy sikerul a mutet amit ember csinal szoval eleg sokat elrontottak, nekem csak ferde lett de az se jo meg meg par dolog, ami nem a kinezet problemaja hanem a funkcio problemaja ha ertitek

2013. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.
2013. szept. 14. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak problemam van a korulmeteles miatt, ronda is meg a funkciojat is veszitett, senkinek nem ajanlom....
2013. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!