Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 napja az egyik herém érzéken...

2 napja az egyik herém érzékeny minden tapintásra, fáj, néha már járás közben is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
nem állandóak a tünetek, a fájdalom 1-3 órán át tart és időnként tér vissza
2013. szept. 5. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jártam így 16 éves koromban, akkor a bal herém mellékheréje produkált ugyanilyen tüneteket. Addig voltak kicsit boldog, amíg haza nem értem suliból és nem mentem el WC-re, mert addig alhasi fájdalomnak tűnt. Ez kérlek szépen herevisszér gyanús. Ez a jelenség a test más részein is előfordul, és sok férfinál a mellékhere fölötti ereket is érintheti. Olvass utána sok iromány van. Elmúlhat magától is, ha nagyon súlyos, akkor műthetik (máshogy nem kezelhető). Ha nem kezelteted (és mondjuk kellene), akkor elvileg odáig juthatsz legrosszab besetben, hogy nemzőképtelenné vállhatsz, ugyanis a spermád terméketlen lesz. Tehát tudsz ugyanúgy szexelni mint eddig is, és spriccelni is.
2013. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Urológushoz kéne menned, ez ugyanúgy lehet mellékhere-gyulladás, mint herevisszér-tágulat, és még özön dolog.
2013. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!