Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, hogy az asvanyviz...

Az igaz, hogy az asvanyviz impotenciat is okoz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 00:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

¨manapsàg minden rosssz(àllitolag)mostmàr nem jo a tej,nem jo a cukor,nem jo az olaj,nem jo ez nem jo az..

hahaha.ezelött 20 éve nem volt ilyen marhasàg,szereintem betegek se voltak többen,még hogy impotencia?

akkor a pàrom aki napi 2-4 liter àsvànyvizet iszik,szintén impotens lesz?

ezt a butasàgot

2008. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jézusom:D Nekem az 52 éves apukám mesélte, hogy amikor iskolás volt, már akkor is mondták ezt a hülyeséget, csak akkor még a szódára. Szóval hogy a buboréktól. Nos, apukám gyerekkora óta sok szódát ivott mert szereti, és hmm... hát itt vagyok én is meg öcsém is, nem hinném, hogy impotens lenne, pláne, hogy miután anyuval elváltak, apukámnak 30 éves élettársa van, szóval számomra nem lenne túl hihető, hogy ilyen gondja van.
2009. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!