Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok. A hímvessz...

13 éves fiú vagyok. A hímvesszőm 9-10 centi ha áll és 2 centiméter vastag. A szemérem szörzetem még nem jelent meg és magömlésem sem volt. Szerintem későnérő vagyok de lehet hogy ezek gondok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%
Igen, néhány esetben a növekedést mesterségesen meg kell indítani, de ezt csak orvos tudja elvégezni.
2009. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha még még nem nő a bré az nem baj, majd fog. Mindenkinek máskor kezd és majd ha öt múlva is ekkora, akkor már nagyobb a gáz, de szerintem lesz ez még a duplája is!
2009. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves korodig nem kezd el nőni a fanszőrzeted, akkor kell fel keresni egy orvost. Tesztoszteront fogsz mesterségesen kapni, ami egy olyan férfi nemi hormon mely stimulálja többek közt a spermiumok érését, és a másodlagos nemi jellegek megjelenését (pl: arcszőrzet, és megindul majd a fanszőrzeted is növekedni, persze ez nem kifejezetten férfi másodlagos nemi jelleg).
2009. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Még csak 13 éves vagy, nem tudom mit vársz. A fiúk egyébként is később érnek. Amúgy egyelőre nem mindegy hogy mekkora? Úgyse használnád még olyanra...(legalábbis remélem)
2009. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kosz a kommenteket mondjuk kicsit kétségbe vagyok esve:S :'(
2009. okt. 29. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez normális! Nem vagy későn érő! Még csak most kezdesz érni, most kezdesz nőni, minden tekintetben! min. 20 éves korodig tuti nőni fogsz és ha kiszámolod, addig még sokat nőhet! A szemérem szőrzeted az most fog megjelenni 1-2 éven belül! De ha zavar, akkor nézesd meg, bár nem hiszem, h az orvos mondana vmit, max. annyit h ez normális dolog! De te tudod...!
2009. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a magömlés?
2009. okt. 29. 20:45
 8/11 anonim ***** válasza:
HA maszturbálsz és csak úm. vizelet távozik, akkor még nem termel a heréd ondót,aminek a termelése a serdülő korban kezdődik meg! Te most kezdesz majd lassacskán serdülni és átlépsz a pubertás korba, szal nemsokára valószínűleg azt veszed észre, h egyre sűrűbb és fehéres anyag távozik! Ez mindenkinél máskor alakul ki, de 12-15 éves kor között szokott általában!
2009. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ha a farkad 9-10 centis, akkor az már nőtt kiskorodhoz képest.

nem igaz, hogy csak most fogsz belépni a serdülőkorba, már benne vagy, hiszen nagyobb a péniszed mint volt, gondolom a heréid sem borsószem méretüek már

az, hogy még nincs fanszörzeted (egy-két szál sem?) az még nem jelent semmit

nem volt még magömlésed? maszturbálj

ha magömlésed akkor sem lesz, az sem baj, orgazmust el lehet érni anélkül is

ha 1 év mulva sem jön semmi, illetve a heréid, mégiscsak borsószem nagyságúak, akkor azért menj el dokihoz

suliorvos is jó

2009. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
későn érő vagy,ez normális,valószínűleg kisebb növésű is mint az átlag,most olyan 165-170 cm nek kellene lenned.Nincs veled semmi baj,valakinek csak 15-16 évesen lesz spermája és szőre.A kisebb növésűek később is érnek.Egyébként ne aggódj,sok veled egy cipőben járó van,csak a srácok szeretnek kamuzni a cerkájukról is.
2010. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!