Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a maszturbálás körülmet...

Milyen a maszturbálás körülmetélés után?

Figyelt kérdés
Egy hete metéltek teljesen körbe, egyszer már próbálkoztam is kiverni(persze óvatosan) de nem jött össze... Szóval ti metélés után hogy vertétek, egyáltalán lehetett úgy húzni rajta a bőrt, mint azelőtt? vagy kellett hozzá sikosító is? mondanátok 1-2 bevált technikát?

2013. aug. 12. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Még ne nagyon próbálkozz amíg ki nem esnek a varratok mert csak ártasz vele, várj még egy másfél esetleg 2 hetet csak kibírod :) Nem kell sikosító meg semmi a makkod alatti részt kezded el húzgálni kicsit rá a makkodra majd kitapasztalod...de gyébként keress rá guglin van több ezer oldal:) sok sikert

2013. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Egy héttel a műtét után még tényleg korai kiverni. Nekem részleges körülmetélésem volt és kb. 2 hetet vártam ezzel. Akármilyen gáznak is tűnik szerintem gumival nem rossz kiverni elsőre, mert a hegeknél a bőr kevésbé hajlékony, ezért lehet fájna még.
2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is várj még, tudom, hogy nehéz.

Nekem elég sok bőrt hagytak (sajnos), úgyhogy valamennyit rá tudok húzni a makkra ha akarok maszti közben, de a fitymás masztit már meguntam, úgyhogy nem használom :)

Én is a makk alatt és a makk peremét ingerlem ha nincs síkosító, ha meg van, akkor az egészet ugyanúgy, mintha lenne fitymám, csak nem a fitymát, hanem a kezemet huzigálom rajta.

2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!