Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen jobbra ferde a...

13 évesen jobbra ferde a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

mitől van?

Így fog maradni?

Mi lessz majd velem így?:s



2013. aug. 9. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Térj át a bal kezedre.
2013. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
19%
Először is a leszt egy sz-szel írd.. xD
2013. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos tanácsaitokat -.-
2013. aug. 9. 21:38
 4/6 anonim válasza:
75%
Nekem is volt ilyen csak balra. a betegség neve mentálisz-nonenámisz. a gyógyszer rá: fogj egy tubus mentolos fogkrémet, húzd le a bőrt a péniszedrôl és kend be vele a herékig. hagyd rajta 24 órán át és utána öblítsd le forró vízzel. de nem forräsban lévővel. anno nekem bevált azóta olyan egyenes mint a cölöp. remélem segítettem
2013. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha, kedves utolsónál inkább forrásban lévö vizzel csinálnám, próbáld ki ugy is, várjuk a híreket...


Szal azért oltanak, mert tapasztalatlan vagy, ez igen szokásos dolog, nemtom a férfiak hány százalékának nem egyenes a szerszáma, nekem pl, szintén nem az.

Az interneten is láttam ilyet, pl. rendeltetésszerũ használatot segítö tanvideókon - most a 'home'-ra gondolok, ahol átlagsrácok veszik föl magukat; ugy látszik ennek is megvan a haszna.


De persze a kérdés itt is a "mennyire", nyilván egy bizonyos határ fölött lehetnek problémák, de nem tudom megmondani hol a határ, szavakkal leírni amugy is problémás.

Ha fölteszel képet, gondolom sokan meg tudják mondani, a te eseted már probléma-e.

Megértem, hogy a környezetedben szégyenled a merev hímvesszödet mutogatni, de az egészségügyi problémák azért kívül esnek a szégyenlösségen (ugy értem családon belül, dokinál meg pláne). Felnöttek között közeli barátoknál, rokonoknál ezek intim, de nem durva témák, dokinak meg pláne nem.

2013. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mennyire ferde

egyébként is ha jobb kezes vagy, balra ferdül

2013. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!