Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előre is felhívom a figyelmet...

Előre is felhívom a figyelmet hogy ez igen, megint 1 péniszméretes kérdés! Segítségetekre van szükségem mert a neten ezzel a fajta problémával/kérdéssel kapcsolatban még nem találtam választ? Ha érdekel akkor a többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az lenne hogy 13-14 éves korom óta nem nőtt a péniszem és nem értem hogy miért... lehet, hogy furcsa egybeesés de már 14 éves korom óta már 3 éve(innentől az életkorom is gondolom nyilvánvaló, de akinek nem 17 vagyok) folyamatosan a Fegyencegyzés elkötelezett híve vagyok és kiskoromtól fogva sportoltam valamit. Az én teóriám pedig, hogy mivel a szervezetem az összes tápanyagot az izmokra és a szervezet regenerálására használja fel ezért nem jut elegendő a hancúr rudam növekedéséhez.

A kérdés lényege az lenne hogy:

1-Van-e valakinek hasonló problémája és ha igen akkor neki van-e ötlete ezzel kapcsolatban/megoldása?

2-nőhet-e még ettől függetlenül vagy abba kéne hagynom az egyzést?

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát

PS:Trollok is jöhetnek maximum derülök rajtuk 1 jót :D

17/F



2013. aug. 3. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a kaja alapján nö a farkad. Mekkora hogy aggodsz?
2013. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

De édi vagy... :)

Semmilyen edzésnek, de főleg a fegyencnek semmi köze a farkad méretéhez.

Ezzel vagy megáldva - használd ki lehetőségeidhez mérten. :)

2013. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy anorexiás nehezen elképzelhető. A hajad is nő. :)
2013. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél, igyál, sportolj rendesen. Ne igyál alkoholt, ne dohányozzál. A farkad egészen a maximális méretéig fog növekedni. Persze nem 5 nap alatt.
2013. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor meg vagyok nyugodva hogy semmi ilyesmiről nincsen szó :D amúgy 14 cm és akkor ezek szerint ez van nem tudok vele mit tenni majd ha gondol 1-et akkor csöpörödni kezd remélem :D
2013. aug. 3. 13:28
 6/12 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék tudni hogyha rendszeresen végzek önkielégítést valamint esetenként (buli haverokkal találka ilyenek) fogyasztok alkoholt az is kihatással van a rá?
2013. aug. 3. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
1 valami hat a farkadra a szteroid. A golyoid összemennek. Mäst nemtudok.
2013. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy a 7 es irta.Semmi hormonális szert beszedni .

A sportra befektetett energiát nem innen vonod el .

A masztizás pontosan azt tevékenységet fejti ki a nemi szerveidre,mint ami te is kifejted a testedre.

Azért vannak ők is ,hogy dolgozzanak .Ennek hasznát majd idős korodban fogod kamatoztatni .Én már elmondhatom ezt is .

2013. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszotokoat+időtöket és megértéseteket :) Akkor bizakodom de ha nem lesz nagyobb a "bajom" akkor meg azzal élek együtt ez van :D
2013. aug. 3. 14:58
 10/12 anonim ***** válasza:
14 centi nem nagy, de nem is vészesen kicsi, szóval csigavér.
2013. aug. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!