Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekünk férfiaknak minek van...

Nekünk férfiaknak minek van mellbimbónk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 02:12
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem lenne, most mit tudnál megkérdezni, így éjjel negyed három körül?
2013. júl. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Azért van, mert minden magzat lánynak indul és később alakulnak ki a férfi nemi jellegek.
2013. júl. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
61%
Mert öröklünk annyi női hormont, h látszatra ott legyen. A lányok is örökölnek annyi férfi hormont, h nőhet bajszuk
2013. júl. 26. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. 3. köszi,első te meg edd ki a hónaljam.
2013. júl. 26. 05:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem az 1 es vagyok,de kérdező neked tökéletesen látszik az agyi kapacitásod is .Bíztos vagyok bent,ezt nem a meleg teszi .Most aztán nekem is írhatod ,amit az 1 es nek .
2013. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak igyekszem felvenni mások stílusát Adjon'Isten Fogadj'Isten alapon.Szép számmal vannak olyanok akik ha vissza kapják az élettől a stílusokat hirtelen erkölcsös rinyagépek lesznek,te ne legyél ilyen.Az agyi kapacitásommal nincsen baj,de felesleges volt felizgatnod magadat teljesen a plafonig mások dolgán.
2013. júl. 26. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
mert ha nem lenne es utód lenne, akkor megeshetne, hogy valakinek egy mellbimboja van, vagy nő létére nincs, meg stb, szoval több lenne a variáció
2013. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez még semmi!!!!! hormon vagy inger kiválthatja a ffinél is, hogy termeljen a melle tejet!!!!

[link]

2016. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!