Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik urológust javasoljátok...

Melyik urológust javasoljátok Szentesen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy körül szeretném magam metéltetni. Már több hónapja hordom hátrahúzva a fitymám, és nagyon bejött nekem ez az érzés. Kb. 2 éve csak halogatom ezt az egész procedúrát, mert nem mertem magam még rávenni. Úgy gondolom, hogy épp itt az ideje. A családban és az ismerettségi körben rengeteg körülmetélt férfi van. Ők jókat mondtak, csupa pozitív dolgot.

Esetleg valami közvetlen vagy közvetett infót tudotok valamelyik dokiról ilyen témában? Magánba nem nagyon tudok elmenni, mert nincs pénzem rá. A döntésem csupán részben orvosi indokú, mert enyhén hajlamos vagyok a fitymaszűkületre. (régen a doki érzéstelenítő nélkül...)

Ha nem akarják megcsinálni, akkor mit kell mondani nekik, hogy jóhiszeműbbek legyenek? :)


18F


2013. júl. 23. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell megmagyarázni azt,amit más kényszerszer helyzetben

eü,gond miatt kell ,hogy megcsináltasson .Hát nem tudom ez hogy fog menni,mert a TB csak kórosnak megitélt műtéteket finansziroz .Azt hiszem ez már kivánság műsor .

2013. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!