Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetek nemi beteg vagy nem?

Lehetek nemi beteg vagy nem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de azt sejtem, hogy lehet van valami baki. Egy ismerősöm állítólag uszodában kapott el egyet, én erre csak azt gondoltam, hogy jó kifogás. Kb. 5-6 éve rendszeresen járok uszodába (régen 1 héten akár minden nap).

A betegség lehet bőrbetegség is, csak biztos szeretnék lenni benne, mert lehet hamarosan eljön az első együttlétem.

Van valami bőrbetegségem amit ekcémának magyaráztak, meg hogy egyszer magától elmúlik. Azonban ez, vagy legalábbis hasonló dolog lent sűrűbben jelentkezett.

16/F



2013. jún. 17. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Válaszolni nem tudok, de ez engem is érdekelne..

Milyen tüneteid vannak?

2013. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az uszodákkal fürdőkkel nagyon kell vigyázni, azok egyenlőek egy hatalmas fertőzési góccal, akárhogy is nyomják tele annyira ipari hypóval, hogy lassan a szemedet is kimarja, ha belemegy a víz.

Egyik ismerősöm nemi herpeszt szedett össze. És ennek a kitalációja teljesen lehetetlen, ugyanis 13 évese nem sűrűn szexelnek emberek.:)

Szegényt úgy legyógyszerezték, hogy élő baktérium nem maradt jóformán szegény gyerekben.:D

2013. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szóval szar a helyzetem. Tünetről szólva, pont ezért vagyok tanácstalan, mert semmi fájdalom, meg egyéb általános nemi betegségre utaló dolog.

Csak hát pöttyös a bőr, meg a fityma alatt, de a makkon nem.

2013. jún. 17. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Fordyce foltok nem lehetnek? Keress rá
2013. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azta qrva mekkora kő esett le a szívemről, pontosan ez az. Amúgy azt írták hogy idővel elmúlik, de nekem kb. 2-3 éve megvan. Úgy tudom a fiatalabb lányok eleve nem szeretik az oralt így meg aztán elég durva lehet, mit javasoltok?
2013. jún. 18. 11:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg nagyon aggódtam az uszodás dolog miatt mert azt hittem lehetséges, hogy megfertőztem valakit. Ilyenmódon egy pancsolás halálos is lehet(HIV,AIDS,stb.)?
2013. jún. 18. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Eltaláltam? Fordyce?

Megnyugtatlak, nem a strand miatt kaptad el, ez genetikailag kódolva van benne, mint a legtöbb férfiban. Ettől nyugodtan mehet az orál, mivel ezek faggyúmirigyek így semmit nem ártanak, lehet a csajod puncijában is vannak, sőt a mellbimbója körül is. Ha rákérdez mi ez, nyugodtan mondd, hogy semmi komoly.

Hány évig éltem én is azzal a tudattal és rettegéssel, hogy valami bajom van (orvoshoz menni szégyeltem volna - tudom hülye vagyok..) de kiderült, hogy ezek fordyce foltok és azt a megkönnyebbülést. Bár a kiesett időt amit nem kufirccal töltöttem emiatt nem hozza vissza semmi, de a mostani b.nőmön mindent bepótolok :D

25/F

2013. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel fürödhetsz együtt a barátnőddel. Elmúlni nem nagyon fognak, talán hol halványabb lesz hol nem. Sok férfinak van, nyugi ez nem betegség.
2013. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem meg olvastam is róla, csak hát nem éppen gusztusos. De azért kösz a segítséget.
2013. jún. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!