Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzésre canesten?

Gombás fertőzésre canesten?

Figyelt kérdés

Üdv. Sajnos pár napja a péniszemen vörösödés jelent meg, amivel együtt jár viszketés, minimális fehér váladék és égő érzés is. Olvastam sokat utána és nagyon egyezik a gombásodás tüneteivel. Szexuális életem nem csapongó, 2 éve vagyok komoly kapcsolatban, csak óvszerrel szeretkezünk és a tisztításra is mindig nagy figyelmet fordítok, mégis előjött...


Felhívtam a helyi urológiát, és olyan "kedvesek" voltak, hogy másfél hónap múlva adtak volna időpontot, én meg a magyar nyelv változatos kifejezéseivel elküldtem őket oda ahonnan jöttek. Ezért fizetem a TB-t hogy felőlük le is rohadhat az ember nemesebbik fele mire ránéznek, undorító...

De nem ez a lényeg, hanem hogy egymagam kell megpróbálnom megoldani a problémát. Canestent próbálom most, a viszketést sikerült mérsékelnie 2 nap alatt, de az égő érzés még nem szűnt meg.


Mennyi ideig érdemes ezzel próbálkozni? Az oldatot vagy a krémet érdemesebb megpróbálni? Vagy mi lenne a legjobb megoldás?

És ha nem javul és kénytelen leszek a magyar "egészség"ügyre támaszkodni, akkor urológushoz, vagy bőrgyógyászhoz érdemesebb fordulni?


Komoly válaszokat előre is köszönöm!!


2013. jún. 9. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy,h krémet,v. olajat használsz,amelyik neked kényelmesebb. Ha nem múlik én a helyedben bőrgyógyászhoz mennék és vinném a barátnőmet is. A gomba elleni kezeléseknek akkor van igazán értelme,ha a partnereket egyszerre kezelik.
2013. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmennék privát orvoshoz. Nem csak gomba lehet. Nagyon terjed mostanában a szifilisz is! és azzal az a baj, hogy csak egy hétig tart a tünete, aztán tünetmentes, de fertőz. Aztán leépül az agyszövet és ...

Szóval ne viccelj az otthoni gyógyítással. Ha váladék is van, az szerintem nem gomba.

Én javaslok egy jó orvost, ha budapesti vagy. Dr. Duray Éva és valahol a XI. kerületben van, a Bartók Béla úton.

2013. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez magánorvos. A bőrgyógyászaton,ha ilyen jellegű panasszal jelenik meg valaki és gyanú van rá leveszik a vért syphilisre is.Ezt csak,azért írom,mert nem mindenki van olyan helyzetben,h egy vizsgálatért kifizessen

10-15000 ft-ot. Mindamellett nem hiszem,h a tüneteid alapján ez lenne a betegséged.

2013. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászatra menj nem kell beutaló és ez oda tartozik. Lehet egyébként hogy valami allergia az óvszerre, de nem érdemes otthon kezelgetni, illetve jó a canesten, de mutasd meg dokinak.
2013. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Privátba is azok az orvosok dolgoznak 98% ban,akik az

SZTK ban. Ott sem tudnak többet,csak ott keményen fizetni kell.Legtöbb esetben még vissza is rendelnek,ez újabb kiadást jelent .

2013. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És mégis hogy az istenbe lenne szifiliszem, amikor ugyanazzal a nővel vagyok két éve, és neki nincs szifilisze.


Tudom hogy el kéne menni orvoshoz, de az urológusnál másfél hónapos a várólista, maszeknál meg 7 ezer csak az hogy megvizsgálnak, és még akkor nem csináltak semmit...


Bőrgyógyászaton teszek még egy próbát, hátha ott reális időben sorra kerülök.


Magyar egészségügy... ezért fizetem a TB-t.. k.rva anyj.kat...

2013. jún. 9. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyászatra is hosszú a várakozási idő,menj el a háziorvosodhoz. Ő adhat Sürgős beutalót,amivel nem kell időpontot kérned,azonnal fogadnak.
2013. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2013. jún. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!