Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a gyulladás a...

Mi lehet ez a gyulladás a húgycsőrendszeremben? Belülről viszket!

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag úgy tudnám leírni a tünetem, hogy önkielégítés után (! csak akkor !) egyrészt


1. fáj, csíp a makkom;


másrészt 2: az egész húgycsövemben, a makkomtól a prosztatámig nagyon erős és nagyon irritáló viszkető érzést érzek. BELÜL. És ha megdörzsölöm, csak fokozódik. Mivel a húgycsövemen belül van, képtelenség megvakarni.



Járok urológushoz már egy ideje, mutattak már ki baktériumot vizeletből, spermából és prosztataváladékból is, de a mostani legutóbbi vizsgálat (kb. 2 hete) azt az eredményt hozta, hogy nincs baktérium sehol! És ugyanezek voltak a tüneteim akkor is. Ezért egyszerűen nem tudok hinni az eredménynek.


2013. jún. 1. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig jó eséllyel fertőzés. Vissza kell menni az urológiára. Azért egy prosztatagyulladást nem olyan egyszerű eltakarítani sajnos.
2013. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne is higgyél.

Sokszor csak 3-4 vizelet vizsgálat után van jó eredmény .

Amig gondod van,járjál csak az orvosok nyakára .

2013. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Milyen baktériumot találtak és milyen gyógyszereket szedtél? Sztk vagy magánrendelésre jársz? Megpróbálok segíteni.

Hány éves vagy?

2013. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, sumetrolimot szedtem a baktérium neve klebsiella pneum, ha ez mond neked valamit (most néztem meg a kórlapon).
2013. jún. 4. 22:03
 5/11 A kérdező kommentje:
És magánrendelésre járok, sztk-n a büdös életbe nem gyógyítanának ki. Még így is egy örökkévalóságig tart az állandó sok vizsgálat meg minden...
2013. jún. 4. 22:04
 6/11 anonim válasza:
Nekem úgy csökkentek a panaszok, hogy nem csak antibiotikumot szedtem hanem természetes gyógyhatású készítményeket is. Sajna maradványtünetek még vannak, de talán idővel elmúlik...
2013. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
védekezés nélküli szexuális kapcsolatod volt-e az első tünet (húgycsőgyulladás) előtt?
2013. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem volt.
2013. jún. 5. 10:48
 9/11 anonim válasza:
cumi se semmi? Akkor hogy jutott be a baci? érdekes.
2013. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem egy szakértő, hogy ilyenkor pl. előfordulhat az is, hogy e-coli-baktérium jut be, ami az alsónadrágra tapad. Azonkívül összeszedhettem uszodában, bárhol...
2013. jún. 5. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!