Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eg kis merevedési probléma?!...

Eg kis merevedési probléma?! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom h mondjam el ,de mikor barátnőmmel vagyok minden okés feláll nem kellenek kemény ingerek és mikor már neki kezdenénk és felhúzom a gumit egyszerűan a gumiba leáll még ha ingerek érnek akkor is ha meg leveszem akkor ugyan olyan kemény mint szokott , tehát nem a stressz , gumiból már több fajtát is kipróbáltunk durex, lifestyls, mindenbe ugyan ez történt tudtok valami gumit ajánlani? Mondjuk nagyon szorít átmérőre Valami ötlet miért lehet? Mit tudnék ez ellen tenni?
2013. jún. 1. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Első kapcsolatod?


Amúgy általában valami pszichés ok áll a háttérben, ha óvszer miatt nem sikerül. Tudat alatt vagy tudatosan nem akarsz óvszert használni, esetleg zavarba hoz valamiért a használata.

2013. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első komolyabb kapcsolat. Még nem volt nemi életem de volt pár barátnőm csak nem jutottunk el addig. Ezt a lányt nagyon szeretem 6 hónapja vagyunk együtt látuk már egymást mesztelenül. Nem izgulok semmi és akkor most forduljak orvoshoz? Vagy szedjen tabblettát? Melyik a jobb?
2013. jún. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!