Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem maszturbálok hónapokon...

Ha nem maszturbálok hónapokon keresztül lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 15:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
valószínűleg belédrohad a lé én volt h 2 hónapig nem csináltam utána sárga volt a getyó
2013. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:DD

azért a bioszt nagyából vágom....

2013. máj. 27. 21:03
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is rohad beléd, de jobb az ha újratermelődik folyamatosan! ;) A haj is jobban nő, ha többet vágják...


A tehenet is meg kell fejni, ha tele van, de ha neked ez nem nyerő, keress egy partnert, de ne spajzold az "öcsiket" magadban! ;)

2013. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó baromi nagy butaságot írt.


Nekem az a tapasztalatom, hogy az első pár nap a legnehezebb. Aztán átállok, és nem is kívánom. A sok maszti hatására sokszor volt ingerem csinálni. Azért hagytam abba, mert már fájtak a heréim utána. Sokszor még pár napos kihagyás után is. Nem beszélve a "tight grip" effektusról. Azóta erősebbek az erekcióim, de NINCS kangarcsöm folyamatosan. Akkor tudod abbahagyni, ha nem is gyömöszölöd/huzogatod, mintha a cigiről akarnál leszokni: zero tolerancia. Nem könnyű dolog.

2018. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!