Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet vállig érő hajam?

Lehet vállig érő hajam?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és mikiegeresedik a hajam. Ennek ellenére lehet hosszú hajam? vagy mire megnő akkorára, kihullik? mellesleg most olyan 3 -5 centis a hajam,. Válaszotokat előre is köszi!
2013. máj. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A haj havonta 1-1,5 centit nő kb. Szóval még egy-másfél év, mire a válladig fog érni, addig nem fog kihullani az összes.


De hadd tegyem hozzá megjegyzésnek, hogy nincs baj a kopaszodással, de azzal, amikor valaki kopaszodik, és még hosszú is a haja, az borzasztó igénytelen.


21/L

2013. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyira nem látszódik hogy kopaszodnék, kicsikét mikiegeresedik. igazából én látom pl. amikor hajatmosok. de köszönöm a választ!
2013. máj. 24. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek az elsovel! Szo szerint ezt akartam irni. :)

Ha kopaszodsz, akkor inkabb ne noveszd meg a hajad!

2013. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mikiegeresedés nem jelenti azt, hogy belátható időn belül tök kopasz leszel. Nekem évek óta ki van kopva a homlokomnál két oldalt, egyébként pedig olyan sűrű, hogy vágni alig lehet. Szóval szerintem nyugodtan növeszd meg, viszont ha már fejtetőn is kezd hullani, akkor azonnal vágd le, mielőtt elkezdenéd összevissza fésülni.
2013. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!