Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért sötétebb a péniszen a...

Miért sötétebb a péniszen a bőr, mint a test többi részén?

Figyelt kérdés
Fehér emberekére gondolok
2008. jún. 16. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek.

Örökölhető sajátosság.

2008. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azzal lehet kapcsolatban, hogy alapállaportban össze van húzódva a bőr, ezért tűnik sötétebbnek. de ez csak egy tipp.
2008. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem mindenkinek? (Mondjuk viszonylag keveset láttam még a sajátomon kívül, de azt hittem, hogy ez az alapszín). Köszi szépen.
2008. jún. 17. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg a "májfolt" néven ismert dolog, ami egy ártalmatlan bőrfesték jelenség, nekem is van, sőt nem is csak ott.
2008. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hmm nekem is ilyen, de csak akkor, amikor nem merev, tehát én ennek tudom be. Ilyen van egyébként a medencecsontomon lévő bőrnél, mindkét oldalon. Akkor ezek szerint nem retkes :) (fürdök rendesen)
2008. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is májfoltos vagyok (nem a májfolt betegség...) az péniszem, a kezem és az arcom bőrszíne sötétebb mint bárhol máshol a testemen lévő bőr. Most, hogy még a nyár alatt le is barnultam röhejes látvány, hogy milyen fehér pl. a mellkasomon a bőr, amikor oda teszem a kezem. :)
2008. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!