Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges e az, hogy heresérü...

Lehetséges e az, hogy heresérülés miatt nem nő meg a péniszem, viszont a testem többi része teljesen normálisan fejlődik és képes vagyok merevedésre és orgazmusra is? 15/ fiú

Figyelt kérdés

Heréimet rúgás érte(még több évvel ezelőtt) akkor ott nagyon fájt de azóta nem, viszont úgy vettem észre hogy az egyik kicsit lejjeb van, és hamarrabb elmegyek az átlagnál, van hogy 5 perc is elég.

Összefüggésben vannak ezek a dolgok, vagy feleslegesen aggódok ?


2009. szept. 29. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
az ütés okozhat fejlődési problémát, de nem hiszem, hogy ebben az összefüggésben ez a helyzet állna fent. sok más embernek is lejjebb van az egyik heréje és az 5 perc nem rossz, főképp 15 évesen. a méreteiddel próbálj meg megbarátkozni.
2009. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a herédet maradandó károsodás érte volna, arról tudnál, hidd el nekem. szal a golyódnak semmi baja. a bal oldali általában lejebb van mint a jobboldali, ez normális. az hogy hamar mész el, azt meg lehet gyakorlással fejleszteni, lassabban, finomabban, tarst szüneketeket, add meg módját, fedez fel a tested, ne egy gyors rángatás legyen és kész


nincs semmi bajod

2009. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem akkor nem fejlődne, ha hormonális zavar lenne a herékben, elvégreis ott vannak a férfi hormonok.


22/N

2009. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi szépen megnyugtattatok !!!
2009. okt. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!