Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vérzett a péniszem?

Miért vérzett a péniszem?

Figyelt kérdés
Maszturbáltam épp. Rá nem sokkal mentem zuhanyozni. És láttam pici vércseppeket a makkom alatt. Nagyon ritkán történik ilyen. Mitől lehet ez? Megsértettem volna maszturbálás során? Vagy túl gyors voltam?
2013. máj. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet megsértetted. (nem lelkileg)
2013. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Páromnak csak egyszer vérzett, de mostanság megint valami "történt"...

nem szeretnék túl intimet kérdezni, de ott voltak vércseppek ahol a bőr feszül a pénisz alsó oldalán, ahol a makk befejeződött és a bőr feszül/kezdődik?

Mert Páromnak ott, úgymond "elszakadt", és most megint mintha "belevágtak" volna, olyan.. nagyon sajnálom szegényt, de orvosnak nem mutatja meg, mert nagyítóval lehet csak látni, és általában az ilyen problémával(legalábbis nálunk) kiröhögik a beteget..


hogyha te látsz komolyabb sérülést, ami nem hangyányi, akkor ajánlom, hogy menj el orvoshoz vele, akár háziorvoshoz is(látott már péniszt, ebben biztos vagyok)...


Egyébként nem gondolnám, hogy ez olyan nagyon súlyos dolog lehet, de az állandó húzogatástól (Párom ha valami sérülést észre vesz, vagy amikor történt az egyszeri vérzés, akkor 6-7 napig nem nyúlt magához), még rosszabb is lehet...


remélem tudtam segíteni, lány létemre... ő mesélt ezekről, és én láttam is mikor megsérült...

2013. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te fitymafékre gondolsz? Nem a fitymafékem vérzett.
2013. máj. 1. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy arra, igen.


sajnálom, ha nem tudtam segíteni..

2013. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál:)
2013. máj. 1. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:
a kénköves pokolban kellene sütögetni azt az orvost, aki bármiért képes kiröhögni egy beteget... ez most felhúzott...
2013. máj. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen kis piti gonddal fussak orvoshoz?
2013. máj. 2. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:

hát... pedig a mi orvosunk a sárgaságomra pl azt mondta: sárga festék gyárba dolgozik? hahahaha... ne taposson a talpával a sárga festékben hahaha...

Azóta rendbe jöttem, de az egész arcom, a tenyerem, a talpam sárga volt... és valószínű akkor valami nem működhetett jól a szervezetemben és rosszul is voltam... de csak kinevetett.


bocsánat, az offért, csak a dokihoz tértem vissza. És simán praktizál :)

2013. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!