Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 évesen 6cm-es pénisz az kicsi?

13 évesen 6cm-es pénisz az kicsi?

Figyelt kérdés

Állva több kicsit!

Fog meg nőni?



2013. ápr. 29. 07:28
 1/7 Simon0211 ***** válasza:
100%
Egy átlagos férfi pénisz mérete 15 cm, de ez egy férfi méret, nem pedig egy gyereké. Ez az érték egy merevedett péniszre van megadva. És még a szervezeted nagyjában növésben van. Még mindened fog nőni. De ilyen korban nem kel még ilyenekkel törődnöd és később se, mert úgy se tudsz rajta változtatni.
2013. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahá,biztosan .De gondolom Te magad sem vagy nagynövésü.

Ha ez neked lankadt,akkor ezzel már majdnem felnőtt szinten vagy .

2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A te korodba nem gáz.
2013. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok és nekem 14-15 cm állva. Ez hormonoktól függ, és szerintem még tuti hogy fog néni:)) És pl ha túlsúlyos vagy, akkor egyébként is ez nromálisa. Az egyik osztálytársam 14 éves és 120 kiló, és neki kb 4 centi. Szóval nincs miért aggódnod:)
2013. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsi,de a te korodban ez még nem számít.És az sem mindegy hogy te 13 évesen éppen milyen fejlettségű vagy,hisz vannak akik 13 évesen már 170 cm magasasak és simán 1 éve már szőrődősnek,nekik sokszor a péniszük is nagyobb,és vannak akik a korodba még igen alacsonyak,és még szőrzetük sincs,nekik gyakran még kicsi a péniszük.Ebben a korban igen eltérő fejlettségűek tudnak lenni a gyerekek.

Egyéb adatokat is tudnunk kellene rólad,magasság,súly,szőrősődsz már vagy még nem,szüleid milyen magassak kb.ezek mind-mind befolyásoló tényezők.

De a te korodba még nem gáz,és sok korodbeli hazudozik a pénisze méretéről is.

Nyugi fog még nőni az biztos,még igen fiatal vagy.

2013. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sörpocak ***** válasza:

Igen az előttem lévő válaszolónak kell igazad adnom...

Kevés adat = kevés használható válasz.

Az általános válasz az hogy ebben a korban normális, de ha mondjuk 175-180 cm magas már vagy és 60-80 kg akkor bizony én kicsinek mondanám...DE ez azt is jelenti, hogy mostantól a hormonok majd növeszteni fogják hisz a testet többi része már beérte az optimális testméreteket. 5 év múlva teljesen meg leszel elégedve.

2013. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
irj privátba
2013. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!