Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen elektromos borotvát...

Milyen elektromos borotvát ajánlotok?

Figyelt kérdés
A pénz nem akadály fő a minőség. Egyébként elég puha szőrzetem van ezért gondoltam fölösleges a kézi elég az elektromos is. Ez lesz az első elektromos és fogalmam sincs milyen kéne.

2013. márc. 28. 18:34
 1/3 mashine monsters válasza:

én kipróbáltam,egy márkás braunt,nem is volt olcsó.

de a második napon vissza vittem az üzletbe olyan pocsék volt,teljesen lenyúzta az arcomat.

tuti tipp, eldobható gilette

2013. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Philips van, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Nekem sajnos nagyon erős a szőr, és gyenge a bőröm, ezért nem tudom gyorsan lekapni pengés borotvával (azzal gyorsabb a borotválkozás, és szebben, simább arcbőrt adva húzza le a szőrt). Így nekem a villanyborotva egy áldás, de ha puha a szőr, akkor pre-shave-et is ajánlok, az megkeményíti a szőrszálakat, hogy felálljanak, simábbá, csúszósabbá teszi az arcbőrt, hogy jobban tudjon a villanyborotva borotválni.
2013. márc. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Philips van,3 körkéses,a márkacsalád csúcsmodellje,75 ezer volt,ha nem akadály a zsozsó,ezt vedd,nem ér csalódás.
2013. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!