Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomókat találtam a herezacskó...

Csomókat találtam a herezacskómban, a bal oldalon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem a heréimen, hanem bal oldalt a herétől egész végig felfelé, és nem is olyan apróak. Csak bal oldalt, jobb oldalt nem. Nem fáj, bár nagyon megnyomni nem mertem. Tegnap este vettem észre fürdés közben.


17/f vagyok


A családban a rák sajnos elég "gyakori", nagymamámnak jóindulatú mellrákja volt, de még ma is él (70 éves). Három lánya van, a legidősebbnek rosszindulatú mellrákja van. Az én testvéremnek (most 27 éves), 18 éves korában jóindulatú rákos elváltozást találtak a húgyhólyagjában, amit eltávolítottak.


Ötletek? Menjek orvoshoz?


2013. márc. 24. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sárgabarackmag nem gyógyszer miért lenne beteg ettől? Viszont vitamin! Ha nekem kijön valami bőr alatti pattanás én azonnal svédcseppet teszek rá és nem azért mert betegség tudatom van, hanem mert hamarabb elmulasztja! Ha rá akarnék ijeszteni azt mondanám menjen azonnal orvoshoz és kezdjen utána nézni a mérgező kemonak.
2013. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak herevisszér tágulat lesz. Doki megmondja, menj el.
2013. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!