Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb a körülmetélt pénisz?...

Jobb a körülmetélt pénisz? Miért? Tapasztalatból irjatok, vagy lányok, de csak ugy ne!

Figyelt kérdés
a szeksz élvezetesebb vagy rosszabb, jobban néz ki? ki mit gondol róla, minél több választ várok, kössz :)
2009. szept. 15. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
volt egyszer egy barátom aki körül volt metélve. Nem éreztem semmi különöset, mint mással aki nem volt körülmetélve.
2009. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A szex az tényleg ugyanolyan, de szerintem szebb a körülmetélt.Ugy mondom ezt, hogy a mostani párom nincs körülmetélve, ugyhogy nem vagyok elfogult.
2009. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :D
2009. szept. 15. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
nekem is voltmár dolgom körülmetéltel, de engem nagyon taszított, h az úgynézki alapjáraton is, mint állva...most biztzos mindneki lefog bénázni, de sokat gondolkodtam azon h ezzel most mitkezdjek?:D hogyan legyen az orál, hogyan verjem...(mert nálam az orál nemcsak annyi, h a nyelvemmel pöckölöm, meg nyalogatom:D)
2009. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Volt már olyan barátom, aki körül volt metélve, de mivel szerettem, esztétikailag nem okozott gondot.

Viszont állítólag egészségesebb a fiunak, mert nehezebben kerülhetnek oda baktériumok..

2009. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

20:53

meg jobban ki is szárad

mitől lenne egészségesebb? ha annyira nem kéne, nem lenne ott

nem nagyon van felesleges dolog a tesünkön, mert azt a természet rég kiszelektálta volna

2009. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Elöttem szóló, nagy tévedésben vagy, mert az arcszőr is felesleges, sőt, ugy tudom, még a lábkisujj is.:-) / a páromnak össze van nölve a lábán a kisujj meg a mellette levő igy született és a dokik mondták, hogy csak ha őt esztétikailag zavarja akkor szedik suzét, mert ez amugy egy felesleges testrész. Sőt pár száz év mulva a mutáció miatt nem is fog nőlni állitólag / Szexi a körülmetélt pénisz. De csak azért ne metéltesd körül magad:-) ha viszont vallási okból akkor megnyugodhatsz , hogy szép az is. Ha meg eleve az van, akkor nyugi...tök szexi
2009. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem meg van csinálva és szerintem jobb.
2009. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is meg van csinálva és iszonyú rossz :(


Kiszáradt makk, ami foltos, kérges, fehéredik egyre inkább....

Csúnya az egész, mint egy nemibetegnek....

A bőrcafatok rajta vannak a makkon, hogy azt tépjék minden alkalommal, minden rántásnál... ezért van, hogy csak droggal élvezem a szexet, ami nem túl felemelő :(


20 évvel a műtét után (!) még kijött egy varrat és a helyén, a lyukban meg gyűlik mindig a szmötyi, amit tisztogatni kell... nem értem, mitől mondják, hogy "higiénikus" meg "esztétikus" úgy baromság, ahogy van.... nagyon sok esetben a külsőre nem vigyáznak, csúnya eredménye lesz, nem értem, minek kell ilyen aljas barbár dolognak tapsolni bárkinek is :(

2009. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Ja, akinek nem kell a kislabujja, az vagassa le.... (idiota)
2010. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!