Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet viszonylag sűrűen...

Mitől lehet viszonylag sűrűen vizelési ingerem?

Figyelt kérdés
Ha utazok akárcsak fél órát is már alig várom, hogy valahol könnyíthessek magamon, de ha csak úgy otthon vagyok is megfigyeltem, hogy elég sűrűen kell WC-re mennem. A vizeletem átlátszó, illetve enyhén sárgás színű szokott lenni. Valamint észrevettem, hogy van mikor utána az alsómba is cseppen pár csepp. Mi okozhatja ezt egy 22 éves férfinál?
2013. febr. 16. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán több folyadékot fogyasztasz.A pisilések alkalmával

nem ürül ki teljesen a húgyhólyag .Szerintem ez van .

A pisilés utáni 1-2 csepp ,kis leszivárgás is teljesen normális .Férfiaknál ilyen rendszer.Pisilés után jól húzdki,rázd le.Az utolsó csepp mindig a gatyában landol

2013. febr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
19:12 : A csöpögés nem is zavarna még, de nem iszok többet, mint eddig, főleg nem mikor utazok. Ennek ellenére olyankor is nagyon kell.
2013. febr. 16. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
GYulladás? Vizeletet lehet nézni fehérjére és gennyre.
2013. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!