Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkülettel mit lehet...

A fitymaszűkülettel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Elég kényelmetlenül érezném magam az orvosnál ,még úgy is ,hogy titoktartás van.

Mit tudnak tenni?

Mivel oldják meg?

Menyi ideig gyógyul?

Lesz nyoma utána?

Elintézhető ,hogy a szüleim ne nagyon

tudjanak rólla?

mert akkor mindig felhoznák

a témát mások elött.

Menyi ideig csinálják a rendelőben amit csinálnak?


17/F



2013. febr. 8. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy biztos, utána nyoma sem lesz.
2013. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
a szüleid előtt ne szégyelld, nekik kellett volna látniuk kisebb korodban, hogy gond van ... most keressenek orvost
2013. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom a műtéten. De utána meddig fáj?
2013. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdések sorrendjében a válaszok:

- Eltávolítják a szűkületet okozó fitymarészt

- Szikével vagy jobb esetben "lézerrel"

- Kb. 10 napig kell kötszert használnod ha minden ok. 3-4 hét múlva már használhatod

- Nyoma mindig látszani fog. De ha jó orvos csinálja akkor szebb lesz a varrat. Keress pár képet és meglátod milyen.

- Szerintem nehéz elintézni, hogy ne tudjanak róla. Műtét még csak-csak mehet titokban, de a gyógyulást nehéz úgy megoldani. Pl. kissé véres alsógatyákkal kell vmit kezdeni, meg a kötés cseréket stb.-t megoldani. Nekem is hasonló gondjaim voltak, de én megvártam míg egyetemista lettem és így minden oké volt, szüleim nem tudtak róla.

- Műtét kb. 20 perc, nem vészes.

2013. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

haverjaim így is azzal basztatnak ,hogy azt hiszik,hogy zsidó vagyok ,mégha ezt is tudnák!! :O

amúgy annyira nem vészes ,csak anyiban zavar ,hogy nem tudom fölhúzni ha már áll.

A lányok is biztos elundorodnának tőlle ha nem lenne fitymám :S

és ha feláll és tejesen és fel van húzva akkor

nagyon szorítja a fityma ,csak ez zavar.


Akkor most az egész fitymát levágják vagy csak egy keveset?

Valaki küld képet?

Milyen orvoshoz menjek ezzel?

Sokba kerül a műtét?

2013. febr. 8. 15:28
 6/9 A kérdező kommentje:
nem lehet esetleg valahova pestre elmenni egy orvoshoz? ,hogy ne az itteni orvosomnak kelljen mutogatni? :S
2013. febr. 8. 15:33
 7/9 A kérdező kommentje:
ha lankadt akkor teljesen fel tudom húzni ,de ha áll és úgy próbálom az fáj.
2013. febr. 8. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Hali!


˙

Először is, fel a fejjel! :-)

Azért érzed magad kényelmetlenül mert telebeszéled a saját fejedet hülyeségekkel, emiatt vagy szégyenlős is! TE úgy gondolod, ill. CSAK TE MINT SZŰKÜLETBEN GONDOLOD ÚGY, hogy ez gáz, a lányok is "biztos" elundorodnak tőle...stb.!

-- HONNAN VESZED EZT? MEGKÉRDEZTED TŐLÜK SZEMTŐL SZEMBEN? :-o (Lefogadom nem.)

Erre jönnél te:

"-- Nem, de biztos úgy van...!" -- mondanád satuból rávágva, CSAK MERT TE EZT .H.I.S.Z.E.D., mert te ettől .F.É.L.S.Z.!!! SEMMI ALAPJA NINCS ENNEK, nincs rá semmi bizonyíték, de azért te kötöd az ebet a karóhoz!

_ Hát nem röhejes?

_ Nem emiatt érzed te voltaképpen rosszul magad? Nem ezért érzed úgy, hogy röhögnek rajtad?


_ Nem ezért érzed magad GÁZNAK? :-D


˙


A VALÓSÁG NEM ILYEN, főleg akkor, HA olyan lányt fogsz ki, aki TÉGED SZERET elsősorban, nem pedig csak a farkadat! :-)


˙

Itteni ténykedésem során nem te vagy az első fitymaszűkületes, akit az utamba sodor a GyK-n a Sors. A többség pürézik maga alá, MERT FÉL. DE! VANNAK OLYANOK IS,... AKIK NEM FÉLNEK, hanem tudopmásul veszik azt, hogy ez a helyzet, ill. EZ CSAK EGY HELYZET, AMIT MEG KELL OLDANIUK. NEKIK! vagy fel vannak világosítva arról rendesen, hogy mi lesz, ha "belevágnak" vagy nem. Többségük tudomásul veszi azt is, hogy körülmetél7ik őket,... (TeljesKM, nem RészlegesKM-et végeznek sajna a leggyakrabban, ezt a #2-es hszóló tévesen összekeveri, erre vigyázz!) ... és azért kér segítséget, hogy ezt elkerül7se, erre találjunk vmi opciót.


Millióegy korábbi topikban már előtted le lett írva minden válasz minden kérdésedre, kis ésszerű kereséssel, nem pedig parázással és te7etlenkedéssel (időpazarlással) erre is rábukkantál volna... de te előadod itt nekünk, hogy te7etlen vagy! Inkább kiszolgáltatod magad jelenleg a félelmeidnek, amelyet itt különféleképpen indokolsz is, DE A VALÓDI INDOKOKKAL! A VALÓDI OKAIT SZÉGYENLED, AZOKAT NEM SZÍVESEN MONDANÁD KI, MERT AZT GONDOLOD RÓLUK, HOGY "CIKI" MEG "GÁZ!"! (Meg a fészkes fenét!) >:-o


SOSEM AZ A CIKI/GÁZ, AMIT HISZEL, HANEM AZ, AMIRŐL TUDOD, HOGY NINCS JÓL, DE FÉLSZ MEGVÁLTOZTATNI, emiatt, uabban az állapotban HAGYOD (Te) magadat, amiben vagy! :-o


˙

Tedd fel magadnak a kérdést...

-- Te szeretsz félni? Mert a jelek szerint igen! :-o

-- Nem lenne jobb NEM FÉLNI? Nem lenne jobb boldognak lenni, Kérdező!? :-)



Üdv: EE

2013. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 uti. Ha sokat tokolsz csak rosszabb lesz es akor nem azon kell aggodnod, hoyg a szuleid megtudjak, hanem azon, hogy igy-ugy nem megy a sex. Gyulladasok, gomba esatobbi.. Menj el dokihoz, lehetoleg akar 2hoz es az osszes variaciot a megoldasra kerdezd vegig. Utana lehet donteni mit kell csinalni. Szulok nem "tudnak" kimaradni az ugybol.

Ha vagni is kell, a lanyokat kevesbe fogja az erdekelni, hogy metelt vagy mint sem az, hogy nyavajogsz sex kozben, hogy igy-ugy faj..

2013. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!