Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi tévők legyünk ha a barátom...

Mi tévők legyünk ha a barátom túl hamar "megy el"?

Figyelt kérdés

Eddig minden szeretkezésnél az első 1-2 percben már elment. Nekem szinte semmi se jutott belőle. Volt valakinek hasonló problémája? Milyen megoldást találtatok rá?

Félreértés ne legyen, türelmes vagyok hozzá.


2013. febr. 4. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzi, hogy közel van, akkor hagyjátok abba egy kicsit, aztán addig kényeztessen téged. Egy kis idő múlva folytassátok újra. Ezzel el lehet nyújtani, és jó esetben egyre később fog majd elmenni.
2013. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előjátékon kell változtatni,meg ezen idő hosszán is .Ami neked kevés idő egy előjátékban a fiúnak már túl sok is .Ahogy a fiúnak merevedése van,már kész is a dologra.

Ő már tök izgalmi állapotban van .Na innét számitsd az időt,és fiúnak mennyi türelemre van szüksége amig addig eljut amit szeretne.

2013. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy fiúnak erről könnyebb lenne tanácsod adni,neki elmondni

akár priviben .

2013. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem régen sokat segített, hogy mielőtt jött barátnőm, előtte kicsaptam a zuhanyban, így a napi 2. 3. már tovább tartott...
2013. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!