Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki tud egy jó urológust...

Valaki tud egy jó urológust B. pesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Prosztatagyulladás miatt keresnék már egy olyan orvost aki meg is tud gyógyítani nem csak találomra adja az antibiotikumokat.

2013. febr. 4. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Dr. Fél Tamás. Nekem bejött a tag, prosztatagyulladásom volt nekem is. Ő volt a hatodik urológus,mire végre rátaláltam, kifejezetten erre specializálódott.
2013. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
1-es válaszolótól kérdezném: Milyen stratégia alapján gyógyít a Dr Fél Tamás? Tenyésztést is csinál? Köszi válaszod
2013. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megítélni,hogy milyen stratégiai szerint gyógyít, nem vagyok szakember. Persze, csinál tenyésztést is ha szükséges.
2013. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Úgy értettem, hogy korrektül megvizsgál az első látogatás során is már? majd ad valamit és kontroll 12 hét múlva? vagy hogy zajlik. Ugye sztk-ban le sem sz@rnak, és csak azt az eljárást ismerem.
2013. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első alkalommal korrektül megvizsgál. Nem sztk, az biztos. Kb 40 percet voltam benn először.
2013. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
El fogok menni hozza, kb 2 het mulva. Kb hanyszor kell majd mennem hozza, gondolom a terapia 2-3 honap...
2013. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam, hogy hányszor kell majd menni hozzá, ember? Nem én vagyok az orvos. Majd kiderül.
2013. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
elnézést a sok kérdésért, szia!
2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan dokit keress aki csinal tenyesztest is. Ha csak prosztatamasszazs es vizeletvizsgalat tenyesztes nelkul, akkor nekiallnak egy gyogyszersorrendnek. Antibitikumok hetrol hetre es kozben prosztamasszazs es vagy hasznal a gyogyszer vagy sem.

Ha csinal tenyesztest az altalaban nem olcso, ha magandoki es labor, de legalabb gyorsabban van eredmenye.

2013. febr. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!