Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megrázhatott az áram?

Megrázhatott az áram?

Figyelt kérdés
Ma suliban a gépemnek ki volt húzva a net kábelje ezért megpróbáltam bedugni de bele nyílalt egy kellemetlen fájdalom a péniszembe pár másodpercig tartott. Megijedtem mi van ha megrázott az áram. Azóta egy kicsit fáj a péniszem. Nincs seb a péniszemen csak egy kisebb csík a makkomon de lehet hogy az már azelőtt ott volt.

2013. jan. 25. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez bizony nem áram ütés volt .

A mozdulat közben egy ideget ért váratlan nyomás,talán épp a gerincednél.Ez hatott ,sugárzott oda.Ezért tartott pár

másodpercig,melynek hatását még most is érzed.Ilyenkor valóban úgy érzi az ember,mintha áram rázta volna meg .

Áramütésnél azonnal elkapod a kezed,és nem pö**csödben érzed,hanem a lábadban .A csík viszont ott lehet régebb óta is .Főleg ha ezt az alsó részén látod,sokunknak van

ott .

2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ez megnyugtatott. Bár igazából nehéz elképzelni hogy egy kis hajolgatás után ez történik a gép is asztalon volt meg minden de remélem rendben leszek.
2013. jan. 25. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne dugd a netkábel helyére a pélót
2013. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!