Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek Dr. Berényi...

Mi a véleményetek Dr. Berényi Pál -ról, aki Budaörsön urológus?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 23:09
 1/8 anonim válasza:

Kiállított egy számlát, mely alapján az egészségpénztártól vissza szerettem volna igényelni a csillagászati árú vizsgálatának a díját. Az EP közölte, hogy ilyen cég nem létezik.


A vizsgálat alatt nem mellesleg egy női ökölnyi méretű heresérvet (hernia scrotalis) nem vett észre, úgy diagnosztizálta, hogy az "maga a here".


A véleményem az, hogy vagy egy közönséges csaló aki orvosnak adja ki magát, vagy egy szakbarbár...

2013. aug. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Abszolút nem értek egyet a fenti válaszadóval. Nálam sajnos évente többször visszatérő probléma a prosztatagyulladás, de a doktor úr mindig meggyógyított. Én eleve egy "agyonaggódós" típus vagyok és nincs se kedvem se türelmem az "állami" orvoslás végigjárásához(keserűek a tapasztalataim). Nem véletlenül megyek magánorvoshoz, hiszen itt gyorsan segítenek és EMBERként bánnak velem. És nincs bennem az a mentalitás, hogy "mért kerül pénzbe a magánorvos?" Nincsenek csillagászati árak (akkor én sem ide járnék), de a válaszadónak szerintem fogalma nincs, hogy pl. a laborvizsgálat is pénzbe kerül, nem kevésbe. Aki pedig sokallja az egészségére a pénzt az nyugodtan maradjon az "állami"nál, hátha...
2015. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Jól mondja az első hozzászóló.


Nekem a párom kereste fel Dr Berényi Pál urológust, nagyon nagy hiba volt.


Lehúzott róla 87 ezer Ft-ot, elvégeztetett minden vizsgálatot, aminek 70%-a felesleges volt, eltelt 2,5 hónap az első urológiai konzultáció óta és nem tudott mit felírni neki, mit kezdeni a problémájával.


Szégyen és gyalázat, hogy azokkal az urológiai vizsgálatokkal kezdte, amelyek a legdrágábbak és olyanok, amik a páromnál fel sem merülhettek.


Ez egy pénzcsináló centrum, ahol minden perc meg van tervezve és kínosan ügyelnek rá, nehogy 5 perc is üresjáratban maradjon, páciens és pénz nélkül.


Aki teheti, hagyja ki Berényi Pál pénztermelő üzletét és a csillagászati árakat, mert úgy ráfázik mint mi...

2016. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
En sajnos nagyon megjártam. Nekem a prosztatarákomat gyulladásnak vélte. 1 évig ,,kezelt"különféle antibiotikummal. A vége az lett, hogy mire jó kezekbe kerültem, késő lett. MŰTENI KELLETT. Én megbántam, hogy hozzá fordultam.
2017. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Csak negatívat tudok írni en is.

Felfazassal jelentkeztem be hozzá egy szűrésre. A falakon kint csillogó lovagrendjei ellenére, szépen mellélőtt, majd fingja nem volt, hogy mi a bajom, gyakorolilag elkezdett mas témákról irodalmi műelemzeseket tartani perceken keresztül. Úgy éreztem magam, mintha egy full kezdővel lenne dolgom, ilyen szakertelem nélküli vizsgálattal még nem volt dolgom. Majd lehuztak 60 ezer Ft-tal, a konzultáció pedig, ha visszamegyek az eredményeim kieertekelesere, amiert mar fizettem, még plusz 20 ezer! Haziorvosom szerint ez pofatlan lehuzas. Senkinek sem ajánlom. Pénznyelo valaszok nélkül es még meg is kinoz. Egy gyokerkezeles ehhez képest wellness!

2022. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Két gyerekes apa vagyok, első vizsgálat után napokig véreztem, gondolkodtam rajta, hogy visszamenjek-e. Másodszorra jöttem vissza tenyésztésre és mintavételre. "Doktor úr" megkérdezte ráírtam-e a nevem, miután mondtam, hogy nem megkérdezte, hogy idézem "És mi a szarért nem?". Mindezt a stílust óránként 35000 forintért. Ilyen fogadtatásért az sztk-ba is mehetnék.
2022. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Iris válasza:
Köszi a véleményket. Megmentettetek egy csomó pénz és idő elpazarolásától. Lemondtam! Helyette megyek laborba,intéztem urológus is a helyi egészégközpontban. Krónikus esetről lévén szó, nem sürgős.
2022. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is voltam nála, 3 hónapot ígért a gyógyulásra krónikus húgyúti infekcíóval kezelt. 5 hónapig jartam hozzá és rosszabbul voltam a végén, mint a kezdetekben. Drágán dolgozik, ami nem baj, ha minőséget kap az ember, javulást. Időpontfoglalás mellett is volt, hogy 40 percet kellett várni. Azt, hogy ő hozzá Amerikából jár Vajna Timi azt többször meg kellett hallgatni.
2023. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!