Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nyáron voltam strandozni és...

A nyáron voltam strandozni és egyszer bementem a férfi mosdóba és meláttam egy kb 3 éves kisgyerek péniszét és neki ugyanolyan kicsi volt a pénisze lankadtan mint nekem. Mitől van ez? Nekem kicsi vagy neki nagy?

Figyelt kérdés
Amúgy 14 éves vagyokk és lankadtan 4 cm.

2012. dec. 1. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
ne nézegesd a másét, mert úgy maradsz ... nem az számít, hogy lankadtan mekkora, nyugodtan lehet 4 centi, merevedéskor a többszörösére nőhet
2012. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

1 es először olvasd el mit nyilatkozik egy sexológus az ilyen dologról .Aztán mondjál véleményt és adjál tanácsot

Te nő vagy ,illetve olyan férfi aki közös öltözőben ,für -

dőben még soha nem járt .

2012. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Neki nagy van alapból (korához képest), de valószínű a tied sokkal nagyobb felállva lehet, az övé lehet 5 centi ha feláll.

Gondolom neked húspéniszed van (ha feláll akkor sokkal nagyobb lesz) neki meg vér (felállva alig nagyobb).

2012. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso ömh..forditva van. Logikailag is gondolj csak vele. Vér alapból kicsi de megnő sokkal nagyobbra mint nekem,és mért? Mert sok vér megy bele és az szabályozza a méretet. Hus pedig alapbol nagy mint a rendes hús is és nem nő sokat.
2012. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kedves 3-aska, leszarom a szexológusokat a saját hülyeségeikkel együtt, bár hálisten katona nem voltam, de kollégista igen, továbbá uszodába is járok, de megmondom őszintén soha nem azt lestem, hogy kinek mekkora ... valószínűleg bennem van a hiba


tehát változatlanul tartom minden szavát annak amit először írtam

2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@21:45 tudom, igazad van, kösz a korrigálást véletlenül pont fordítva írtam.


@21:50 ezt te mondtad hogy benned van a hiba. Attól még nem meleg vki ha megnézi ...

2012. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

olyan nincs h ne nézné meg valaki a másikét, ne hasonlítgatná :D

14 vagyok, nekem lankadtan 12 centi (bár állva csak 16) de jól esik látni a strandon, uszodába, hogy kevés felnőttnek van ekkora, és látszik rajtuk, hogy irigykednek rám.

2012. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Az egy éves unokaöcsémnek 3 centi.

Szóval szerintem ez a normális ilyen kis korban.

A tied még biztos nőni fog, de végülis az a lényeg, hogy mereven mekkora. Azért jó, ha eléri az átlagos méretet, mert egy átlagon aluli péniszt nemigen lehet érezni.

2012. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
cDSs
2013. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fél évvel vagyok idősebb nálad és nekem lankadtan 12 centi állva pedig 16 cm de lehet hogy a vérpéniszed miatt kicsi lankadtan attól függ hogy mekkora ha állva méred le
2013. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!