Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ha hereviszér tágulatom...

Az gáz ha hereviszér tágulatom van és a doki nem küldött el megműttetni?

Figyelt kérdés
Annyi volt az egész hogy elkezdtem fájlalni és elmentünk dokihoz és ő meg elküldött röntgenre. visszamentünk a papírokkal és kiderült hogy hereviszértágulatom van. De csak annyit mondott hogy a heréimet a hasa fele "hajtsam" fel és tapadós boxert hordjak és majd egy év múlva menjek vissza.
2009. aug. 12. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre azzal akart ki lyukadni a doki h 1 évig csináld így ahogy leírtad, és menj vissza hozzá mert lehet ha javul a helyzet meglehet oldani gyógyszerekkel is.
2009. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off: mik a tünetei a hereviszértágulatnak?
2009. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van herevisszértágulatom, sőt minden 4.-ik embernek a statisztikák szerint. Nekem nem mondott semmit a doki max. annyit ha fájna akkor jöjjek vissza és akkor rutinműtéttel megoldja.
2009. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!