Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A legtobb ferfi szokta borotva...

A legtobb ferfi szokta borotvalni nemi szervet? Es ha igen akkor ez bejon a csajoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én speciel csak rövidre vágom, mert nagyon bök borotva után:)
2009. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat en nem is tudom mit mondjak. Pl. az is tok undorito mikor mesz a wc. re suli kozbe ott vannak a tobbiek es te eloveszed a nagy szoros tokod meg minden. xD
2009. aug. 12. 13:12
 3/17 anonim ***** válasza:
én borotválni szoktam. nem csak az hogy bejön a csajoknak, de kapcsolataimban ez elvárt dolog is volt. 20/F
2009. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
es a szoros fenekrol kinek mi a velemenye?
2009. aug. 12. 13:15
 5/17 anonim válasza:
nekem egyik ismerősőm gyantáztatni szokta a segglukát meg a farkát is pár napig,2-3 napig kicsit fáj de nehezebben nő vissza
2009. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok

hát nekem se nagy szőrös a tököm, max a töve, de ott is max fél centis a szőr

2009. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hat en is remelem h nem leszek egy igazi "szoros maci". Es a hatam se lessz annyira szoros. A labfejen es a labujjatokon van szor?

:D

2009. aug. 12. 13:31
 8/17 anonim ***** válasza:
nekem a lábujjamon és a lábfejemen is volt szőr (és nem vagyok egy jeti) de szimplán legyantázgattam, igazából nem nagyon van már ott szőr..sőt
2009. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
63%

Kicsit nyírj le belőle.A csupasz szerintem gyerekes és undorító.Borotválnád a segged?Nem hinném hogy jó borostán ülni :D


Egyébként ne zavarjon hogy neked nagy(az a jó) és szőrös.Pont az ehhez hasonló önbizalomhiány miatt van ennyi transzexuális förmedvény.

2009. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én borotválom a nemi szervemet és a fenekemet is.Nekem a lábfejem és lábujjaim is szőrösek,de borotválom.
2009. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!