Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkorának számít 14 cm-es...

Mekkorának számít 14 cm-es pénisz? 17/f

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 19:40
1 2 3 4
 21/36 Darvulia válasza:
Tenyleg no fuggo, de a 14el mar lehet mit kezdeni. De inkabb az szamit, milyen vastag, es mennyire jol all. Mellozd a hatso pozokoat, mert ugy mar keves. Kiabrandito tud lenni, ha alig erzed a hegyet. :)
2012. nov. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
Menjetek már h 12 évesen 30 cm... Faterod afro amerika volt?! Nekem +8 évesen volt 1méter a pénisz most + 1 mérföldes... Azt kérdezte h mekkorának számít a pénisze.Nem azt h neked mekkora pénisz volt a lábadközött 12 évesen...Még hangoljátok le csóri csókát így is dossol h kicsi a pénisze..
2012. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
...hú vazze, hol egy centi?....
2012. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Lany vok, 21 eves. 17 evesen en az orrommal orjitettem meg mindenkit (marmint hogy sztem ronda volt). Szoval van ket jo hirem: 1. nem kicsi 2. 4 ev mulva nem fog erdekelni illetve ha jobban meggondolom van meg egy jo hirem. A kicsit, normalisat jobb es konnyebb szopni. A nagy faraszto es oklendezik tole az ember lanya. A normalis illetve kicsit lehet uralni ezert elvezetesebb lesz szopni tehat jobb lesz annak akit szopnak. A lanyok nagy resze azt is erzi/elvezi ha ujjazzak tehat a farkad boven jo. Egyetlen egy hatrany h tenyleg izgato a nagy farok latvanya (szamomra)de egy bizonyos szint felett egyreszt atmegy ijesztobe, masreszt mas modokon is tortenik az izgatas szoval vegul ugyis mindegy. Remelem eleted szerelme nem pont tul tag vaginaju lesz es nem lesz ebbol problemad soha.
2012. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:

Osztom az előttem szóló lány véleményét. Élő példája vagyok.


23 vagyok, 16 centis nekem, és megőrülnek érte ma nők. Pedig nem vagyok egy Brad Pitt imitáció, nem tartom magam helyesnek.

De miután egy csaj ágyba bújt velem, nem akar onnan kimászni.


A lényeg, hogy tudd jól használni, ne érdekeljen, hogy akkora, amekkora. Volt olyan haverom, aki büszke volt a 21 centijére, de a lányoktól csak annyit hallottam, hogy néha nem állt fel neki, amikor meg felállt, nem bírták leszopni, illetve csak fájdalmat okozott nekik odalent, mert képtelen normálisan behatolni, egyszerűbben szólva: nem ért a puncihoz. És ő is csak rinyál, hogy még senki se tudja leszopni és a csajok mind csalódottan távoznak tőle, engem meg közben felzabál a többi. :D Örülj, neki hogy ekkora van Neked! ; )

2012. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 tatabike ***** válasza:
Ha átmérő, akkor jó...:)
2012. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 tatabike ***** válasza:

19-es kommentre (Ha azt hiszed, hogy a szexuális örömszerzés a méreten múlik

akkor nagyot tévedsz...)


Hát, ha azt hiszed, hogy a mérettől nem függ, akkor meg Te tévedsz. Az csak szöveg, meg demagóg duma, hogy nem a méret számít. Kérdezz meg egy őszinte, nem szemérmes nőt. Igenis számít a méret, okoska, nagyon is...

2012. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora van,és korábban elégedett voltam vele,de amióta a feleségem és én is felszedtünk néhány kilót,bizony oldalt fekve kényelmesen már nem elég hosszú,ráadásul az anyósommal meg már csak úgy megy ha térdelve nyomom neki,mert ő még husossabb,igaz csak havi 1-2 alkalommal csinálom vele,de hiányzik az a 3-4 centi.
2012. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Feleséged tudja,hogy az anyját kúrogattog?
2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
"28" Te dicsekszel!!
2012. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!