Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le szeretném gyantázni a...

Le szeretném gyantázni a péniszemet. Mivel csináljam és hogyan?

Figyelt kérdés
Többször szeretkeztem már, de ott elég volt a borotvált péló. De a mostani barátnőm azt mondta , hogy semmi szőrt nem tűr meg. A csaj nagyon jó bőr szóval eleget akarok tenni neki.

2012. okt. 24. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznék, hogy a nők végbélnyílása és a vaginája között jobb esetben csak kb 5 centi van, a gát, és azon ha bőséges szőr nő, akkor azok szálak is kb elérik ezt a hosszúságot szerintem, és pl kitörlöd a se.gged a szőr az ánuszod felé áll, de hopp a következő kézmozdulatnál meg már a vaginád felé, és át is került a baci. Férfiaknál ez egyébként nem releváns. Tudom gusztustalan, de próbálom a logikus gondolkodást elhinteni... Bocs!
2012. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ian Catman ***** válasza:
...nagy az Isten állatkertje.
2012. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ennyire jó csaj?

Küldjél képet róla kíváncsi vagyok. :-)

2012. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!