Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszket és duzzadt a...

PeeT03 kérdése:

Mitől viszket és duzzadt a makkom és a péniszem?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, a következő volna a panaszom.

2-3 hónapja viszkető érzést éreztem a makkomon, kicsit piros is volt és egy-két piros, apró kiütés is megjelent a makkomon. Pár nap alatt elmúlt, viszont most megint jelentkezett, de más tünet is van. Hozzá teszem, akkor semmivel nem kezeltem, most Canesten-el kenem, aminek két napja, hogy elkezdtem.

A tünetek a következők: A makkom belülről néha viszket, enyhén piros a vége, apró, nem túl sok piros kiütés a makkon, a fitymám és a péniszem 1-2 lejjebb lévő része megduzzadt, mintha megcsipte volna valami. Utóbbi nem viszket, de reggeli merevedésnél néha érzékeny a péniszem.

Minek a tünete lehet ez? Mivel tudnám kezelni?


2012. szept. 25. 10:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Orvos megmondaná pontosan mi a gond és lehet 4-5 nap alatt elmúlna amit felír neked rá.
2012. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden elváltozást gomba okoz a péniszen! Akár bakteriális fertőzés tünetei is lehetnek, vagy allergia, sőt bőrbetegség sincs kizárva.

Célszerű felkeresni egy bőr-és nemi beteg gondozót!

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ezt fogom tenni! Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 26. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!