Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem baj ha szappannal mosom a...

Nem baj ha szappannal mosom a makkomat?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta hogy te nem vagy normális.
2012. szept. 17. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagy normális, szappannal nem lehet!


vegyél rá nicoflex krémet, ha ezzel tisztítod naponta, sokkal jobb lesz a potenciád!

2012. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen nem, hiszen alaposan leöblíted. Az viszont nem mindegy milyennel, mert száríthat, irritálhat. Ne legyen agyon illatosított és színezett. A célnak megfelel a sima babaszappan.
2012. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy az első kedves válaszoló honnan szedte a Nicoflex krém baromságot.. MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ ÉS HOGYAN FEJTI KI HATÁSÁT A NICOFLEX

KENŐCS?

Mikor ajánlott a kenőcs alkalmazása?

Reumás izom- és ízületi fájdalmak, zúzódások, rándulások, izom-merevség, izom-görcs esetén, valamint sportoláskor bemelegítésre.

2012. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszadó vagyok. Ezt találtam a neten:



" Nem hangsúlyozhatjuk eléggé, hogy a pénisz tisztán tartásához ne használjunk semmilyen mosdószert, ugyanis a szappanok és különböző mosdószerek megbontják a makk felszíni, nagyon vékony védőrétegét, és megszűnik a fertőzésekkel szembeni ellenálló képessége."

2012. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!