Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elélvezés után, meg mosom a...

Retroboy19 kérdése:

Elélvezés után, meg mosom a farkam még is váladék jön ki, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
vérvételen, voltam kenetet vettek, nemi betegségem nincs, meg gombám se van a farkamon 4 csomó szerűség, a herezacskómon a bőrömbe 7 8, nem tudták meg mondani mi lehet ez. Szerintetek mi lehet? Orvos tudna válaszolni?

2012. szept. 6. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál jártál? Szerintem keress fel egy andrológust. Így látatlanba nem tud neked választ adni semmilyen orvos.
2012. szept. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem orvos gond .

Minden férfinél igy van ez,annál is aki még ezt nem vette

észre saját magán .Pont ugy mőködik mint vizelés utám .

A hosszú húgy csövön belül még marad,ami csak lassan

szivárog lefelé .Ott még spermium is maradhat,csak óvatosan a védekezés nélküli sexel.Lehetnek meglepetések !

2012. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves előttem szóló!! A váladék ürülése lehet, hogy normális, de az, hogy csomók vannak a péniszen és herezacskón nem!!
2012. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az az andrologus? Milyen orvos? Bőrgyógyászaton voltam ami egyben nemi gondozó is, ők nem tudtak a csomóra mit mondani.
2012. szept. 6. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az andrológus gyakorlatilag "férfigyógyász", aki kifejezetten a férfi nemi szervek betegségeivel foglalkozik.
2012. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azokra a kis fehér kicsi cuccokra gondolsz én úgy tudom hogy az normális de javítsatok ki ha tévedek. azt hiszem valamilyen mirigyek
2012. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt talán az az orvos is tudta volna!!
2012. szept. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oksa köszi!! El megyek 1 andrológushoz sztem. Semmi fehér ezek sima csomó szerüségek, avgy én nem is tudom hogy mi pontosan. de a börömbe vannak benne.
2012. szept. 7. 02:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!