Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hideg víztől mellékhere fájdalom?

Hideg víztől mellékhere fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Majd egy hete járok strandra (Tisza) talán fájhat enyhén attól a mellékherém, hogy a hideg vízbe áztattam a cuccot? Vagy akkor mitől lehet? Nem kifejezetten a golyóim fájnak, hanem a mellékhere sztem.
2009. júl. 25. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki se segít? :((((((((((((((((((
2009. júl. 26. 08:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, ne halogasd.

Itt szakszerű választ nem kapsz, ehhez szakorvos kell.


Tippem: Heregyulladás

2009. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elöfordulhat hopgy ha tul hideg volt a viz akkor megfázott a heréd, vehetnél vmi testhezsimolósabb uszogatyát, és egy kicsit szuneteltethetnéd a strandot vagy a tul hideg vizet.

Probáld esténként elalvás elött maszirozni és alsogatya nélköl aludni.

Ha nem mulik el 1-2 hét mulva sem akkor doki!

2009. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az idén váltottam erre a rövidgatya úszogyatyára, amiben aztán haza is battyogtam, tehát a vizesgatya sem tehett túl jót neki. :D Most megyek háziorvoshoz, tuti nincs nagy gond.
2009. aug. 7. 08:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam egy hete urológusnál, semmit sem mondodd rá, pedig én mondtam neki, a piros foltot a makkomon megmutattam neki, azt mondta gyulladás lehet. Én azóta is kicsit érzem a heréim táján ezt a kis fájdalmat. Naon aggódom. Próbáljam kamillázni?
2009. aug. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!