Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy vettem észre, hogy a...

Úgy vettem észre, hogy a barátomnak mostanában gyakran viszket ott. Ez gombától lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam korábban, hogy a gomba tünetmentes lehet a férfiaknál, ha nem az, akkor mitől lehet? Meg kéne kérdeznem őt a dologról, esetleg tanácsolni, hogy menjen el orvoshoz? Úgy tudom még soha nem volt dokinál ilyesmi probléma miatt, és az az érzésem, hogy nem is bánná ha kimaradna az életéből...xD Ami valószínűleg elkerülhetetlen, de biztos nehezen venné rá magát ilyesmire, vagy hogy egyáltalán szóljon nekem (még nem feküdtünk le egymással, de már 7 hónapja járunk)

2012. aug. 17. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mostanában borotválta le a szőrt.
2012. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és attól viszkethet neki? emlékszem mondta, hogy folyton sikerül borotválás közben kicsit összevagdosnia magát, lehet attól is?
2012. aug. 17. 00:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat attól is.

Ha gyakran borotválja, akkor elvileg nem kéne viszketnie.

2012. aug. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet attól is..szúrhat és viszkethet is,főleg a melegben...

volt már partnere? ha volt,akkor a te saját személyes egészséged érdekében közöld vele,hogy addig nem fekszel le vele,amíg nem csináltat egy átfogó vizsgálatot...hidd el,nagyon fontos..ha szeret és fontos vagy neki,megcsinálja...

sajnos tapasztalatból beszélek..a pasikon nem mindennek látszik a tünete,ami téged viszont egy életre hazavághat

2012. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az "ott", vagy "odalent" egy nagyon bizontalan meghatározás.

Nagy a kulonbség hogy a pénisz melyik részén jelentkezik.

2012. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző rátapintott a lényegre nem mindegy mi viszket neki! Ha a pénisze vége akkor gomba, de ha csak a környéke akkor bármitől lehet akár a melegtől is. Egyébként az tudod-e róla, hogy körülmetélt-e vagy nem? Mert ha igen akkor felesleges aggódni!
2012. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs körülmetélve, fertőzése nemnagyon lehet mert ismertem az exét akivel lefeküdt, és annak is az exétXD azóta vettem a fáradtságot és megkérdeztem tőle, azt mondta hogy újabban ilyen hülye gombos boxerei vannak és ezért gyakrabban kell megigazítania a dolgokat ott.....XD
2012. okt. 10. 15:24
 8/10 Ali32 válasza:
Űdv!!Nekem eddig csak nyáron volt,h a combom közt,és a herém közt viszketett,sőt nedvesedet nagyon.De mostanában fojamatosan.Napi 2x mosakodom fűrdök.Ahogy láttam a bőrön van elváltozás mert ég is,és kicsit eleven is.A nemi betegséget kizárom,mert párkapcsolatban élek,és a feleségemnek nincsenek ilyen problémái.Bepantent,canestent használok,de semmi.Dokihoz szégyenlek menni.Mitől lehetséges ez?
2014. jan. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ali, ez tutira gomba, női gombánál is úgymond égetően viszket h úgy fogalmazzak, canesten krémmel kell kikezelni tudtommal, vagy candibene-nel ami ugyanolyan csak olcsóbbXD
2014. febr. 9. 16:33
 10/10 A kérdező kommentje:
dokihoz menni meg nem szabad szégyellősködni, megéri elmenni sokszor, lehet h nem csak gombád van/voltXD
2014. febr. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!