Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hámlik a fitymám mitől lehet?

Hámlik a fitymám mitől lehet?

Figyelt kérdés

ha merev állapotban van akkor egy bizonyos részen, hámlik vagy nem tudom, olyan mint a hámlás, de hogy mitől van nem tudom. Egyik este úgy maszturbáltam, hogy tusfürdőt nyomtam a kezembe és úgy, de máskor is volt így és akkor nem lett semmi baja. Csak ha merev akkor látni, mitől van? Ettől van? Mással is volt ilyen? Kell aggódni? Vagy majd elmúlik?


F/17


2012. aug. 12. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és nem úgy lefele, hanem körbe, vagyis van egy körvonal ami a farkamat körbe veszi, tehát hogy írjam... Olyan mint az Egyenlítő :D a farkam a Föld és az a rész ami hámlik az az Egyenlítő tehát csak egy vékony helyen de az körbeéri a farkam, jah és belül, szóval ha merev akkor látni ha nem merev és a bőrt lehúzom semmit nem látni, csak ha merev, és az a rész belül van amikor nem merev a farkam.
2012. aug. 12. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Szifilisz.
2012. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy "túrós a f@szod". Bocs, ennek ez a neve. Gyakrabban és alaposan kell mosni, mert felgyűlik alatta a váladék, ami rászárad, aztán ilyen fehér réteget képez, ami még büdös is, meg viszket is.
2012. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem túró, rendesen a bőr mintha hámlana a vállad vagy valami ilyesmi, tudom mi a "túró"
2012. aug. 12. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, az lehet, de én mindig mosom és már régóta nem volt alatta túró (bocs nem olvastam a második sort)
2012. aug. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!